Kvalitní audioknihy pouze dnes za 149 Kč. Audiotéka opět slaví narozeniny

Kromě ryze hudebních služeb máme na českém internetu i jiný legální zdroj obsahu k poslechu – audioknihy. V oboru čtených knih je nejsnaživějším průkopníkem služba Audioteka.cz, která už funguje šestým rokem. Dnešní narozeniny slaví už tradičně tím, že kompletně všechny audioknihy v nabídce zlevnila na 149 Kč.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli audioknihu, dnes máte dobrou příležitost. Sleva na 149 Kč je bez výjimek. Knihy lze následně stáhnout do počítače, ale přehrát je můžete také v mobilních aplikacích. K dispozici jsou pro Android, iOS i Windows Phone.

Jedna kniha vám vydrží na mnoho hodin poslechu. V naši redakci jsou audioknihy docela oblíbené, ať už pro poslech v autě nebo při usínání.

Diskuze (9) Další článek: V roce 2017 se v USA investovalo rekordních 18 miliard dolarů do datacenter, nejvíce v historii

Témata článku: Web, Mobilní aplikace, Hudba, filmy, seriály, Android, iOS, Windows Phone, Kvalitní audio, Šestý rok, Audiotéka, Audiokniha, Český internet, Kniha, Narozeniny, Nejsnaživější průkopník, Hudební služba, Poslech, Dobrá příležitost, Dnešní narozeniny

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost