Konference UX se zaměří na „User Experience 2.0“

Konference UX se zaměří na „User Experience 2.0“

Ve čtvrtek 11. dubna máte možnost zúčastnit se v pražském Konferenčním centru City druhého ročníku UX konference, která se zaměří na „User Experience 2.0“. Čeká na vás spousta praktických ukázek a inspirativních případových studií. Odborníci z branže vám představí nové trendy a přístupy, na které byste se měli zaměřit. Dozvíte se, jak investovat čas a peníze do správných aktivit, jak si UX efektivně zorganizovat, co vše od něj očekávat a jak hlídat jeho kvalitu. Možnost probrat problematiku UX více do hloubky nabídne panelová diskuze, kde budou přednášející připraveni zodpovědět vaše dotazy. Nebudou chybět ani praktické workshopy.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Z přednášek se můžete těšit například na vystoupení Nika Page a Jana Sechovce. Ti se s vámi podělí o své zkušenosti se zaváděním UX do tak velké korporace jakou je Česká spořitelna, kterou zastupují. Reálné příklady v podobě případových studií redesignovaných webů významných společností ukáže Michal Bíza z FG Forrest a vysvětlí důvody, proč k redesignu vlastně došlo. Juraj Jonek z MOPET CZ ve své přednášce přiblíží, jak navrhovali uživatelskou zkušenost pro úspěšnou službu Mobito.

Chete se dozvědět více informací o konferenci, profilech přednášejících a programu? Navštivte stránky akce: http://www.tuesday.cz/akce/ux/

Další článek: Vyzkoušeno: Jak jednoduše do televize dostat Android

Témata článku: Konference, User, Nice

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost