Kerio Personal Firewall a AVG - společně za zvýhodněnou cenu

Společnosti Kerio Technologies a Grisoft začnou nabízet své produkty Kerio Personal Firewall 4 a AVG Professional 7 ve společném balíku, prodávaném za zvýhodněnou cenu 1635 Kč bez DPH.

Nabídka je určena domácím uživatelům a malým firmám, které ocení výhody kombinované ochrany počítače před virovými nákazami a útoky ze sítě.

Obě společnosti tak zřejmě reagují na dvě věci:

  • rostoucí hrozbu kombinovaných virů, kdy proti jejich úspěšnému zastavení často nestačí pouze antivir, ale je třeba řešení na komplexní úrovni ochrany počítače. To je neoddiskutovatelná skutečnost, kterou si uvědomují stále více i domácí uživatelé bez velkých zkušeností.
  • nabídku podobných konkurenčních řešení, např. od Symantecu, který nabízí lokalizovaný produkt Norton Internet Security za velmi podobnou cenu. Toto řešení navíc obsahuje ještě antispamové řešení a tzv. rodičovský zámek.

Přestože oba produkty budou prodávány v jednom balíku, nejedná se o krok, ze kterého by se dalo usuzovat na vývoj dalších vztahů mezi těmito dvěma společnostmi.

Jan Vobruba z Kerio Technologies k tomu uvedl: "Asi před půl rokem jsme nabízeli balíček Kerio Mail Server a antiviru NOD32. Určitě budeme s balíčky pokračovat - ať už budou časově omezené či neomezené."

Diskuze (33) Další článek: coLinux: Linux, který běží pod Windows

Témata článku: Internet, Antivirus, AVG, Firewall, Podobný vir, Zvýhodněná cena, Cena, Kerio, Persona


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky