Kerio Personal Firewall 4

Společnost Kerio Technologies Inc. uvedla na trh nový produkt Kerio Personal Firewall 4.0 (dále KPF). Mezi novinky verze 4.0 patří především blokování nežádoucího obsahu (vyskakující pop-up okna, reklamy, cookies či Active X), kontrola spouštěných aplikaci a sytém na odhalování a zastavení útočníků (Intrusion Detection/Prevention system). KPF je určen jak pro profesionály, tak pro uživatele se základními znalostmi počítačů a internetu. Pro ty je připraveno nové přehlednější a intuitivnější grafické rozhraní.

Klepněte pro větší obrázek

KPF 4 je nabízen ve dvou verzích – placené a zdarma. Verze zdarma nedisponuje blokováním obsahu (pop-ip okna, reklamy, VB skripty, ActiveX), během na serverových Windows nebo možností logování na syslog a je zdarma určena jen pro domácí uživatele.Placená verze stojí 1 350 Kč na jeden počítač. Pro firemní zákazníky je připraven multilicenční program. Předchozí verze nesla číslo 2.1.5 a prodávala se za 1390 Kč. Je tedy vidět, že skok v označení mezi verzemi je velký a přitom se nezměnila ani cenová politika.

Kerio Personal Firewall bude k dispozici od příštího pátku 15.8.2003. Pro všechny zájemce o vyzkoušení je na webu Keria k dispozici 30 denní plně funkční verze. Ovšem ta se na webu objeví také až 15.8.2003.

Diskuze (140) Další článek: Minolta uvádí futuristickou zrcadlovku DiMAGE Z1

Témata článku: Windows, Kerio, Vyskakující okno

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů