Invex: PowerShot A80 a Ixus i u Canonu

Canon na svém stánku v pavilónu A2 vystavuje široké portfolio produktů, digitální zrcadlovka Canon EOS300D, která získala cenu Best of Invex je v plném obležení, k vidění tu jsou ale naživo i ohlášené kompaktní fotoaparáty, které se dostávají na náš trh.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Canon Digital Ixus i je kompaktní čtyřmegový stylový fotoaparát se základní nabídkou režimů s důrazem na automatiku. Stejně jako ostatní Ixusy obsahuje obrazový procesor Digic a má také stejnou strukturu nabídek. Hlavním omezením je absence zoomu, je tu jen digitální. Jeho cena na českém trhu je stanovena na 12 990 včetně DPH.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nový PowerShot A80 nabízí v základní řadě A poprvé 4Megapixelové rozlišení a současně také poprvé výklopný LCD displej na zadní straně. V podstatě se jedná o model G2 vtěsnaný do prostoru běžné A70. Na prostředním snímku vidíte právě vedle sebe A70 a A80. Cena A80 na našem trhu je stanovena na 14 990 včetně DPH.

Diskuze (14) Další článek: Invex: galerie hostesek

Témata článku: Canon, Invex, Digitální fotoaparáty canon, Stylový obrázek, Kompaktní digitální fotoaparáty, Canon Powershot, Can, Hlavní omezení, Základní struktura

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vznikají filmové efekty

Test ATX skříní a externích disků

Znáte svá práva při reklamaci?

Průvodce první instalací NASu