Invex 2003: Lepší než všechny předchozí?

V tomto týdnu byly na tiskové konferenci poprvé představeny obrysy letošního veletrhu Invex, který se uskuteční ve dnech 6. – 10. 10. 2003 v prostorách brněnského výstaviště. Jakých změn tedy Invex pro letošní rok dozná?

Organizátoři této akce dospěli (na základě průzkumu mezi vystavovateli) k názoru, že tento veletrh není a nemůže být zcela homogenní záležitostí. Proto, aby každý, ať už jde o vystavovatele, nebo odborné i laické návštěvníky, na Invexu našel to své, byl Invex rozdělen do následujících částí:

INVEX CLASSIC - vychází z klasických základů Invexu a je určen vystavovatelům, kteří oslovují zákazníky z podnikové a obchodní sféry a ze státní správy. Tato část veletrhu nabídne vystavovatelům možnost pronájmu kryté, případně venkovní plochy dle oborového členění, realizaci expozic „na klíč“, možnost výstavby patrových expozic, nabídku typových stánků či účast v doprovodném programu.

INVEX BUSINESS (pouze ve dnech 6. - 8. 10. 2003) - je určen pro ty, kdo chtějí vést svá obchodní jednání v klidu a výhradně se zvanými partnery. Zahrnuje pavilon obchodních jednání „Business to Business“ a v rámci projektu „One to One Business Meetings“ umožní vést nerušená jednání v pronajatých uzavřených místnostech s využitím cateringové služby. Vystavovatelé mají také možnost si pronajmout komplexně zařízený sál pro firemní prezentace.

INVEX HOME - bude obsazen těmi vystavovateli, kteří chtějí zaujmout především domácí uživatele informačních a telekomunikačních technologií. V rámci této části budou moci vystavovatelé své produkty i prodávat - pořadatelé to označují za „megamarket“ spotřební elektroniky, digitální techniky a počítačového příslušenství v rámci této části veletrhu. Invex Home bude zahrnovat sekce: spotřební elektronika, digitální technika, hardware, Game Hall (v jejím rámci se uskuteční také Herní mistrovství ČR), DVD Hall a multimedia.

V rámci hlavního členění bude dále provedeno i rozdělení na menší sekce dle oborů vystavovatelů (jak je zvykem). Doprovodný program veletrhu rovněž dozná určitých změn, jejichž cílem je zejména jeho zpřehlednění.

Další změnou je rozšíření počtu „odborných dní“, které budou trvat celé první tři dny konání veletrhu (6. – 8. 10.). „Laickými dny“ (s nižším vstupným) budou poslední dva dny veletrhu (9. – 10. 10).

Veletrh se mimo jiné bude konat také v novém pavilonu „F“, který je blíže centru celého výstaviště. Organizátoři veletrhu jsou (po vzoru Cebitu) nakloněni myšlence, aby se většina doprovodných akcí k veletrhu (večírky apod.), včetně samotného jeho zahájení, konala přímo v prostorách výstaviště (může to veletrh určitým způsobem oživit). Struktura cen vstupného (dle členění 3+2 dny) by i pro letošní rok měla zůstat na loňské úrovni, tzn. 500 Kč v „odborné dny“ a 140 (standartní) respektive 70 (zlevněné vstupné) Kč v „laické dny“. Zachována by měla zůstat i speciální výše ceny zlevněné vstupenky v poslední den konání Invexu (20 Kč). Vstupenka bude platit pro všechny části Invexu, určitá omezení budou platit pouze při vstupu do části Business, která je určena pouze zvaným či registrovaným návštěvníkům.

Diskuze (9) Další článek: Finální verze WinAmpu 2.9 ke stažení

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Invex, TomTom One, Celá místnost, Poslední hardware, Podniková část, Klasický základ, Hall, Herní příslušenství, Rámec


Určitě si přečtěte

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

** Portál občana už funguje, vyřídíte na něm první požadavky ** Funkce se budou postupně rozšiřovat ** Web je docela moderní a přehledný

David Polesný | 65

Takhle zemřete, když asteroid dopadne na vaše město

Takhle zemřete, když asteroid dopadne na vaše město

** Jak by to dopadlo, kdyby na světovou metropoli či do nedalekého moře dopadl velký asteroid? ** Simulovali to odborníci z University of Southampton ** Výsledky jsou velmi zajímavé

Petr Kubala | 32

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

** Teplotní extrémy dokážou překvapit. Seznamte se s rekordy v Česku i ve světě ** Rekordní hodnoty jsou mnohdy až k neuvěření ** Zjistěte, kdy ke bylo největší horko, zima, déšť či vítr

Karel Kilián | 7

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Sex a rozmnožování při mezihvězdné cestě: Kolik lidí je potřeba pro let k Proximě Centauri?

Sex a rozmnožování při mezihvězdné cestě: Kolik lidí je potřeba pro let k Proximě Centauri?

** Vědci spočítali, jak velká by musela být posádka pro vícegenerační let k nejbližší hvězdné soustavě ** Proxima Centauri se nachází 4,3 světelných let od nás ** Za současných technologií bychom k ní letěli 6300 let

Petr Kubala | 53

Nová zbraň Microsoftu proti iPadu: Levný tablet Surface Go bude stát jen deset tisíc

Nová zbraň Microsoftu proti iPadu: Levný tablet Surface Go bude stát jen deset tisíc

** Microsoft představil nový tablet Surface Go ** Nový model zaujme nízkou cenou, ale schopnostmi zařízení Surface ** Microsoft nepoužil čip ARM, ale klasický procesor od Intelu 

Karel Javůrek | 116


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji