Invex 2003: Lepší než všechny předchozí?

V tomto týdnu byly na tiskové konferenci poprvé představeny obrysy letošního veletrhu Invex, který se uskuteční ve dnech 6. – 10. 10. 2003 v prostorách brněnského výstaviště. Jakých změn tedy Invex pro letošní rok dozná?

Organizátoři této akce dospěli (na základě průzkumu mezi vystavovateli) k názoru, že tento veletrh není a nemůže být zcela homogenní záležitostí. Proto, aby každý, ať už jde o vystavovatele, nebo odborné i laické návštěvníky, na Invexu našel to své, byl Invex rozdělen do následujících částí:

INVEX CLASSIC - vychází z klasických základů Invexu a je určen vystavovatelům, kteří oslovují zákazníky z podnikové a obchodní sféry a ze státní správy. Tato část veletrhu nabídne vystavovatelům možnost pronájmu kryté, případně venkovní plochy dle oborového členění, realizaci expozic „na klíč“, možnost výstavby patrových expozic, nabídku typových stánků či účast v doprovodném programu.

INVEX BUSINESS (pouze ve dnech 6. - 8. 10. 2003) - je určen pro ty, kdo chtějí vést svá obchodní jednání v klidu a výhradně se zvanými partnery. Zahrnuje pavilon obchodních jednání „Business to Business“ a v rámci projektu „One to One Business Meetings“ umožní vést nerušená jednání v pronajatých uzavřených místnostech s využitím cateringové služby. Vystavovatelé mají také možnost si pronajmout komplexně zařízený sál pro firemní prezentace.

INVEX HOME - bude obsazen těmi vystavovateli, kteří chtějí zaujmout především domácí uživatele informačních a telekomunikačních technologií. V rámci této části budou moci vystavovatelé své produkty i prodávat - pořadatelé to označují za „megamarket“ spotřební elektroniky, digitální techniky a počítačového příslušenství v rámci této části veletrhu. Invex Home bude zahrnovat sekce: spotřební elektronika, digitální technika, hardware, Game Hall (v jejím rámci se uskuteční také Herní mistrovství ČR), DVD Hall a multimedia.

V rámci hlavního členění bude dále provedeno i rozdělení na menší sekce dle oborů vystavovatelů (jak je zvykem). Doprovodný program veletrhu rovněž dozná určitých změn, jejichž cílem je zejména jeho zpřehlednění.

Další změnou je rozšíření počtu „odborných dní“, které budou trvat celé první tři dny konání veletrhu (6. – 8. 10.). „Laickými dny“ (s nižším vstupným) budou poslední dva dny veletrhu (9. – 10. 10).

Veletrh se mimo jiné bude konat také v novém pavilonu „F“, který je blíže centru celého výstaviště. Organizátoři veletrhu jsou (po vzoru Cebitu) nakloněni myšlence, aby se většina doprovodných akcí k veletrhu (večírky apod.), včetně samotného jeho zahájení, konala přímo v prostorách výstaviště (může to veletrh určitým způsobem oživit). Struktura cen vstupného (dle členění 3+2 dny) by i pro letošní rok měla zůstat na loňské úrovni, tzn. 500 Kč v „odborné dny“ a 140 (standartní) respektive 70 (zlevněné vstupné) Kč v „laické dny“. Zachována by měla zůstat i speciální výše ceny zlevněné vstupenky v poslední den konání Invexu (20 Kč). Vstupenka bude platit pro všechny části Invexu, určitá omezení budou platit pouze při vstupu do části Business, která je určena pouze zvaným či registrovaným návštěvníkům.

Diskuze (9) Další článek: Finální verze WinAmpu 2.9 ke stažení

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Invex, Podniková část, Poslední hardware, Herní příslušenství, Hall, Celá místnost, Klasický základ, Rámec, TomTom One


Určitě si přečtěte

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

Musk pošle lidi na oblet Měsíce. Japonský podnikatel Maezawa vezme na cestu až osm umělců

** SpaceX chce nejdříve v roce 2023 vyslat lidi na oblet Měsíce ** Hlavním pasažérem bude japonský podnikatel Jusaku Maezawa, který vezme na cestu až 8 umělců ** Pětidenní cesta proběhne v chystané lodi BFS

Petr Kubala | 14

Nechali jsme dopadnout asteroid Ryugu na Prahu. Místo stověžatého města je pětikilometrový kráter

Nechali jsme dopadnout asteroid Ryugu na Prahu. Místo stověžatého města je pětikilometrový kráter

** Ryugu je blízkozemní planetka, která křižuje dráhu Země ** Její průměr je asi 900 metrů ** Co by se stalo, kdyby Ryugu dopadla na Zemi?

Petr Kubala | 5

Pojďme programovat elektroniku: Když už vás ten chumel součástek prostě nebaví

Pojďme programovat elektroniku: Když už vás ten chumel součástek prostě nebaví

** Levné cetky z Asie stojí dolar ** Postavíte s nimi skoro vše od teploměru po spínač zavlažování ** Má to ale jeden háček. Bude to ošklivé a povětšinou nekvalitní

Jakub Čížek | 22

Windows 10 už jsou na 700 milionech počítačů, ale není to jen labutí píseň?

Windows 10 už jsou na 700 milionech počítačů, ale není to jen labutí píseň?

** Windows 10 překonaly hranici 700 milionů instalací ** To je úctyhodné číslo a miliarda se blíží ** Analýzy ale i tak ukazují proměnu, jak používáme počítače a mobily

Jakub Čížek | 49

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

** Portál občana už funguje, vyřídíte na něm první požadavky ** Funkce se budou postupně rozšiřovat ** Web je docela moderní a přehledný

David Polesný | 66


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku