Hromada korporací bojkotuje Google. Ukazoval jejich reklamy u kontroverzních videí

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 10

Názory k článku

avatar
23. 03. 2017 17:42

Další a další tragédie doby. Sám jsem studoval bez inkluze, vrstevníci na tom s IQ byli podobně, čili - chápali jsme se. Každý měl svůj rozum a byl schopen rozlišovat co je správné, co špatné. Tady bych se zastavil.
> Vidím video propagující bílou rasu, půjdeme na cikána, Žida, černocha. Vím, co se dělo za II války, jak vznikal v Německu nacismus, proč tam vznikl, proč selhal mechanismus, který by ho zastavil. Vidím záběry celých zplynovaných rodin = MÁM JASNO. A může si tam kdokoliv chodit, hajlovat, cokoliv - NEPOCHODÍ. Může klidně popírat holokaust a já mu stejným způsobem budu DONEKONEČNA opakovat, že se mýlí a přehlíží jasné důkazy.
> Ohledně náboženství, islámu, to samé. Vím jaké byly dějiny odrážení muslimů, ve Španělsku, boje s Osmany (Turky), proč byly pořádány křížové výpravy. Je mi jasné v čem se jejich život liší, jaké hodnoty oni mají. Respektuji je u nich doma, ke mně je tahat prostě nebudou.
> Kdyby západní společnosti, před mnoha lety vymezili nově příchozím (Maroko, Alžír, Egypt, Libye, Sýrie, Irán, Irák, Turecko ...) jasná pravidla a mantinely, co společnost tolerovat bude, co již nikoliv (chlapče jsi u nás, tak se přizpůsobíš nebo se rozejdeme), tak nyní nemusela být v těchto státech ghetta, uzavřené komunity s nikým jiným než se svými (bratry, souvěrci) se družící. Muslim např. v Belgii uprchl před špatným životem doma a nyní požaduje po hostitelské zemi (které je již občan často v x-té generaci), vznik těch samých podmínek (chalífát, šaría), před kterými prchal. Je to normální? Za svým způsobem života si buď stojím nebo o něj přijdu.
> Tedy žádné skupiny na soc. sítích, buď se lidem vrátí schopnost uvažovat samostatně, někdy i s potřebou selského rozumu nebo je s jejich civilizací konec a žádné zákazy, kontroly a filtrování nic nezmohou.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
23. 03. 2017 16:48

To teda nechápu, jak má google automaticky zajistit, že se někomu nějaký obsah nelíbí.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (6)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor