Hra o trůny online: Jak sledovat seriál legálně s českými titulky

Nová řada oblíbeného seriálu Hra o trůny opět zvedla vlnu zájmu o tento seriál a jeho název vévodí žebříčkům vyhledávačů na internetu. Seriál se tradičně šíří různými cestami díky nelegálnímu sdílení, ale je vhodné připomenout, že tento můžete sledovat hned při jeho premiéře i s českými titulky legálně.

Co vás čeká v 7. řadě Hry o trůny:

Seriál je z produkce HBO, které u nás provozuje službu HBO Go. Díky ní si můžete pouštět kdykoli jakékoli filmy a seriály z nabídky, a to v aplikacích na webu, v telefonu a pochopitelně v televizích. Hra o trůny je v nabídce také, a to včetně nových dílů s českými titulky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HBO Go v prohlížeči. Najdete zde nejnovější sérii oblíbeného seriálu, ale můžete se vracet i ke starším. K dispozici jsou české titulky.

Registrace do HBO Go bohužel není úplně volná, je vázaná na poskytovatele běžného vysílání HBO, kteří provedou účtování služby. V nabídce posktovatelů jsou ovšem nejen kabelkovky, ale i internetoví provideři. A kdo by v seznamu svého poskytovatele internetu či televize nenašel, ten se může zaregistrovat u služby Sledovanitv.cz, která umožňuje sledování televize přes internet a na službu HBO Go má dokonce samostatný speciální tarif. Vyjde na 250 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Službu HBO Go si můžete registrovat přes poskytovatele kabelovky či internetu, nebo přes službu SledovaniTV

Postup je zdánlivě složitější, ale ve finále jde jen o dvě velmi rychlé a jednoduché registrace. Stačí je udělat jednou a myslím, že v součtu nezaberou více než opisování captchy a dohledávání správných titulků při stahování z nelegálních zdrojů... Nejprve se zaregistrujete na SledovaniTV.cz, koupíte si balíček HBO Go a pak už se přihlásíte na HBO Go a můžete seriál sledovat na webu, v mobilu či televizi.

Jak funguje HBO Go (oficiální video):

Pokud je to možné, cenově dostupné a ne nijak komplikované, rozhodně doporučujeme sledovat audiovizuální tvorbu z legálních zdrojů. Sice je u nás samotné stahování seriálů a filmů odkudkoli právně akceptovatelné, ale je třeba si uvědomit, že vystavení filmů na Ulož.to apod. legální není. Pokud vám to není proti srsti, tady je pár tipů:

Aktualizováno: V souvislosti s Hrou o trůny přišlo se zajímavou akcí také O2. Nabízí možnost zhlédnutí prvního dílu sedmé řady komukoli zdarma, pouze výměnou za telefonní číslo. Dá se očekávat, že vám na něj vzápětí dorazí nabídka s možností dokoupení služby O2 TV, v rámci které je nabídka HBO a Hra o trůny dostupná pochopitelně také.

Stojí za připomenutí, že O2 TV se dnes dá objednat i na libovolné internetové přípojky, nejen od O2, a že se dá objednat pouze samotná služba pro možnost sledování na webu, tabletu či v mobilu, když nechcete klasicky i krabičku k televizi. Služba vyjde na 499 Kč měsíčně (O2 TV M + Kino), v ceně je služba HBO Go a možnost sledování televizních 82 kanálů online.

Témata článku: Internet, Hudba, filmy, seriály, HBO GO, HBO, Nová řada, Běžné vysílání, Oficiální video, Hra o trůny, Internetový provider, Legální zdroj, Nejnovější série, Nelegální sdílení, Nelegální zdroj, Nový díl, Oblíbený seriál, Poskytovatel, Seriál, Titulky, Správné titulky, První díl

74 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Olga Ryparová 24. 7. 2017 20:56:32
    Co takhle procestovat všechna místa, kde se natáčí Game of Thrones...
  • tlkounev 22. 7. 2017 21:48:20
    České HBO naprosto kašle na zákazníky. Přes rok vydávají aplikaci HBO GO...
  • n7610 20. 7. 2017 8:19:59
    Já si platím u Skylink HBO a mám i go , Skylink je asi nejlevnější
Určitě si přečtěte

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

** S instalačním diskem Windows a znalostí pár příkazů odemknete téměř každý počítač s Windows. ** Poradíme i jak se tomu bránit

24.  7.  2017 | Tomáš Holčík | 35

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

** Vědci vytvořili nový typ solárního článku, který se pyšní neuvěřitelnou efektivitou ** Speciální trojrozměrná struktura dokáže zachytit téměř všechny vlnové délky světla ze Slunce ** Systém solárního článku využívá koncentrátorových čoček pro světlo

22.  7.  2017 | Karel Javůrek | 19

Další důkaz o existenci Planety 9

Další důkaz o existenci Planety 9

21.  7.  2017 | Jiří Černý | 5

10 robotických startupů, které brzy připraví spoustu lidí o práci

10 robotických startupů, které brzy připraví spoustu lidí o práci

** Roboty se v mnoha oblastech používají už dlouho, ale nyní přichází nová éra ** Roboty jsou chytřejší a poradí si s komplexními úkoly ** Náhrada lidí přijde rychleji a ve velkém

20.  7.  2017 | Karel Javůrek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?