Hra o trůny online: Jak sledovat seriál legálně s českými titulky

Nová řada oblíbeného seriálu Hra o trůny opět zvedla vlnu zájmu o tento seriál a jeho název vévodí žebříčkům vyhledávačů na internetu. Seriál se tradičně šíří různými cestami díky nelegálnímu sdílení, ale je vhodné připomenout, že tento můžete sledovat hned při jeho premiéře i s českými titulky legálně.

Co vás čeká v 7. řadě Hry o trůny:

Seriál je z produkce HBO, které u nás provozuje službu HBO Go. Díky ní si můžete pouštět kdykoli jakékoli filmy a seriály z nabídky, a to v aplikacích na webu, v telefonu a pochopitelně v televizích. Hra o trůny je v nabídce také, a to včetně nových dílů s českými titulky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HBO Go v prohlížeči. Najdete zde nejnovější sérii oblíbeného seriálu, ale můžete se vracet i ke starším. K dispozici jsou české titulky.

Registrace do HBO Go bohužel není úplně volná, je vázaná na poskytovatele běžného vysílání HBO, kteří provedou účtování služby. V nabídce posktovatelů jsou ovšem nejen kabelkovky, ale i internetoví provideři. A kdo by v seznamu svého poskytovatele internetu či televize nenašel, ten se může zaregistrovat u služby Sledovanitv.cz, která umožňuje sledování televize přes internet a na službu HBO Go má dokonce samostatný speciální tarif. Vyjde na 250 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Službu HBO Go si můžete registrovat přes poskytovatele kabelovky či internetu, nebo přes službu SledovaniTV

Postup je zdánlivě složitější, ale ve finále jde jen o dvě velmi rychlé a jednoduché registrace. Stačí je udělat jednou a myslím, že v součtu nezaberou více než opisování captchy a dohledávání správných titulků při stahování z nelegálních zdrojů... Nejprve se zaregistrujete na SledovaniTV.cz, koupíte si balíček HBO Go a pak už se přihlásíte na HBO Go a můžete seriál sledovat na webu, v mobilu či televizi.

Jak funguje HBO Go (oficiální video):

Pokud je to možné, cenově dostupné a ne nijak komplikované, rozhodně doporučujeme sledovat audiovizuální tvorbu z legálních zdrojů. Sice je u nás samotné stahování seriálů a filmů odkudkoli právně akceptovatelné, ale je třeba si uvědomit, že vystavení filmů na Ulož.to apod. legální není. Pokud vám to není proti srsti, tady je pár tipů:

Aktualizováno: V souvislosti s Hrou o trůny přišlo se zajímavou akcí také O2. Nabízí možnost zhlédnutí prvního dílu sedmé řady komukoli zdarma, pouze výměnou za telefonní číslo. Dá se očekávat, že vám na něj vzápětí dorazí nabídka s možností dokoupení služby O2 TV, v rámci které je nabídka HBO a Hra o trůny dostupná pochopitelně také.

Stojí za připomenutí, že O2 TV se dnes dá objednat i na libovolné internetové přípojky, nejen od O2, a že se dá objednat pouze samotná služba pro možnost sledování na webu, tabletu či v mobilu, když nechcete klasicky i krabičku k televizi. Služba vyjde na 499 Kč měsíčně (O2 TV M + Kino), v ceně je služba HBO Go a možnost sledování televizních 82 kanálů online.

Témata článku: Internet, Hudba, filmy, seriály, HBO GO, Nová řada, HBO, Oblíbený seriál, Legální zdroj, Správné titulky, Oficiální video, Nelegální zdroj, Nejnovější série, Poskytovatel, Pár tipů, Běžné vysílání, První díl, Hra o trůny, Nelegální sdílení, Titulky, Seriál, Internetový provider, Nový díl

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 211

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

** Každá elektrická krabička má konektor pro napájení nebo baterii ** Jenže pozor, jednou by to tak nemuselo být ** Drobná elektronika se může živit rádiovými vlnami

14.  11.  2017 | Jakub Čížek | 15

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

** I pod hranicí desíti tisíc korun existují dobře použitelné notebooky ** Mohou plnit roli pracovního stroje i zařízení pro zábavu ** Nejlevnější použitelný notebook koupíte za pět a půl tisíce

16.  11.  2017 | Stanislav Janů | 53


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje