HoloLens míří do medicíny, pomůže chirurgům operovat páteř

Názory k článku

dolph1888  |  06. 05. 2017 13:09  |  Microsoft Windows 10 Chrome 58.0.3029.96

Mnozí možná, nikoliv všichni, třeba má úžasnost (čti: maličkost). Pak se ovšem je také třeba podívat na $ stránku věci. Jaké možnosti jsou ohledně vývoje SW, jaký HW je dostupný (není třeba přímo mobilita, maximálně přesun na nové pracoviště, odpadají tedy problémy s napájením, navíc tato pracoviště disponují ještě záložními generátory), kolik lidí pracuje na kontrole kódu SW, údržbě HW.
> Pro běžného člověka zatím existuje mnoho $ či jiných důvodů hovořících pro nedostupnost. Klidně můžeme začít porovnávat elektricky poháněný dron např. pro tvůrce videa (+30k) a vojenský s proudovým motorem v plné zbroji ($ +M), což podle mě není ani důvod porovnávat.
> Stručně, lidem tedy budu nutit svou lacinou a nedodělanou AR (s nedostatečnou technologií), budu ji nazývat VR a jako příklady začnu uvádět lékařství ($ mld. rozpočet), či armádu (# rozpočet). Nebude lepší počkat, až i pro lidi bude daná (v článku) technologie dostupná, v přijatelné cenové relaci a nebude chybět i obsah, smysluplný obsah?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF