Nvidia | Grafické karty

Grafické karty Titan Xp a Quadro půjdou použít s notebooky. Partneři Nvidie chystají externí boxy

Nvidia na konferenci SIGGRAPH odhalila plány s profesionálními grafikami Titan Xp a řadou Quadro. Ve spolupráci s partnery totiž chce na trh uvést externí stanice pro připojení těchto nejvýkonnějších pracovních karet k notebookům.

Titan Xp je určen primárně pro náročnou editaci videa, herní vývoj včetně VR nebo 3D modelování. Kromě toho, že bude možné jej připojit k notebookům s rozhraním Thunderbolt 3, nabídne Nvidia také vylepšené ovladače, které zlepší výkon v aplikacích jako je Adobe Premiere Pro nebo Autodesk Maya.

aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9ML0MvNjk4MDE2L29yaWdpbmFsL1F1YWRyby1lR1BVLnBuZw==.pngaHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9ML0QvNjk4MDE3L29yaWdpbmFsL1RpdGFuLVhwLWVHUFUucG5n.png

Naopak řadu Quadro využijí uživatelé aplikací typu CAD, PTC Creo nebo Siemens NX. Tady už je jednotlivými aplikacemi vyžadována certifikovaná grafika a i na tuto vlastnost se budou soustředit výrobci externích boxů.

Boxy jednotlivých výrobců by měly být dostupné velmi brzy - ty pro Titan Xp jsou již připravené pro zahájení prodejů, pro grafiky Quadro se tak stane za 2 až 3 týdny.

Představení nových grafik AMD RX Vega:

Diskuze (1) Další článek: Facebook se chystá vylepšit chytrou asistentku pro Messenger, dokáže odpovědět i na nejasné otázky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,