Google zveřejnil globální Zeitgeist a tradiční souhrnné video

Google zveřejnil globální Zeitgeist a tradiční souhrnné video

Po lokálním žebříčku nejhledanějších slov a skokanů roku se Google pochlubil také s celosvětovým pořadím. Největšími skokany byli nakonec Nelson Mandela, Paul Walker a iPhone 5s.

Globální skokani roku 2013

  1. Nelson Mandela
  2. Paul Walker
  3. iPhone 5s
  4. Cory Monteith
  5. Harlem Shake
  6. Boston Marathon
  7. Royal Baby
  8. Samsung Galaxy s4
  9. PlayStation 4
  10. North Korea

Google vypustil do světa také nový web s vícero statistikami, glóbem, na kterém se můžete podívat, co se nejvíce hledalo v různých destinacích po celém světě, a nechybí ani každoroční souhrnné video na YouTube, ačkoliv to letošní má oproti předchozím ročníkům poloviční délku a je obsahově střídmější.

Pokud máte Google+, můžete veřejně publikovat libovolnou fotografii, která charakterizuje váš rok 2013 s hashtagem #my2013. Google ji v takovém případě publikuje na globální zdi, která je součástí webu.

Diskuze (1) Další článek: Na Facebook dorazí video reklamy, spouštět se budou automaticky

Témata článku: Google, Web, Statistiky, Galaxy S4, Boston, Samsung Galaxy S4, Baby, Souhrn, Největší skokan, Mandela, Google+, Souhrnné video, Globální skokan, Marathon, Royal, Tradiční souhrn, Vid, Zeitgeist, Nelson Mandela, Here, iPhone 5S, Globální web, Shake, Samsung Galaxy, Google.com, Iphone X na Mall.czRusko přišlo s návrhem vybudovat na Marsu jadernou elektrárnu
Jiří Černý
ElektrárnaReaktorMarsRusko
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály