Google nejspíš pracuje na high-end verzi svého chytrého reproduktoru Home

Chytrý reproduktor Google Home zřejmě brzy dostane většího, kvalitnějšího a pravděpodobně i dražšího sourozence, který bude konkurovat spotřebičům jako je Sonos Play 3 a který se bude jmenovat Google Home Max. Tvrdí to dva zdroje serveru 9to5mac.

Jak má high-end domácí asistent od Googlu vypadat, není jisté, nicméně měl by být vyroben z prémiových materiálů a bude obsahovat stereo reproduktory. Jméno Max zatím není finální, je dost možné, že „lepší“ Google Home se nakonec bude jmenovat jinak.

Jistý prototyp již prý vyroben byl, a dokonce spatřil světlo světa. Stalo se tak na diskuzní skupině (nebo chcete-li focus group) pořádané Googlem, kde byly představeny i další produkty, o kterých se v poslední době spekuluje – prémiový laptop s operačním systémem Chrome, menší Google Home nebo chytrá sluchátka.

Google pořádá 4. října konferenci, na které několik nových produktů představí. Jeden ze zdrojů uvádí, že je dost možné, že se tam Max objeví. Firma zde představí ještě nové telefony Pixel 2 a Pixel 2 XL.

Oznámení prémiového domácího asistenta od Googlu právě v říjnu by dávalo smysl. Produkt by se pravděpodobně dostal na trh ke konci roku, což je přesně chvíle, kdy se začne prodávat i chytrý asistent od Applu HomePod. Google by tak měl produkt, který by byl určen pro stejně náročné uživatele.

Kdo je lepší, Google Home nebo Amazon Echo?

Diskuze (1) Další článek: Observatoř na jižním pólu by mohla vyřešit záhadu rychlých radiových záblesků

Témata článku: Google, Chrome, Amazon Echo, Google Home, Chytrá domácnost, Náročný uživatel, Nový produkt, Dobrý Google, Max, Reproduktor, Chytré sluchátko, Home, Apple HomePod, Poslední doba, Produkt, Domácí asistent, Malý Google, Verze, Prémiový materiál, Nový telefon, Asistent, Chytrý asistent, Stereo reproduktor, Diskusní skupina, Chytrý reproduktor

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů