Globe Internet rozšiřuje své služby

Společnost Globe Internet se rozhodla rozšířit portfolio svých služeb a přichází na náš trh s několika novinkami.

Kromě bezplatného bezdrátového internetového připojení v okolí sídla své společnosti se Globe rozhodlo vstoupit na pole ISP a poskytovat pomocí bezdrátových technologií přístup k internetu dalším subjektům a obyvatelům. Minimální nabízená konektivita bude 512 kbps a to podle slov představitelů Globe za přijatelnou cenu. Zajímavá je i nabídka tzv. WiFi – Coffee – Pack, kdy bude připojení nabízeno kavárnám a různým pohostinským a dalším veřejným místům pro jejich hosty.

Globe se také stalo Microsoft Certified Partnerem a zároveň se účastní Microsoft Web Hoster programu. Těmito kroky se Globe podařilo zajistit špičkovou podporu ze strany Microsoftu a po uvedení .NET Serveru i velmi rychlý přechod na tuto technologii a s tím spojenou technickou podporu.

Spěšně byla završena i spolupráce s firmou Macromedia a s tím spojená možnost hostovat na ColdFusion nebo Flash Communication Server.

Mezi další novinky patří možnost sdíleného licencování databáze ORACLE 9i pro vaše náročnější projekty, vylepšený systém zálohování, podpora a členství v asociace.biz nebo vylepšená technická podpora, kdy můžete s technikem komunikovat on-line i se zvukem a videem.

Společnost Globe pro nás před Vánocemi chystá ještě jedno překvapení, kterým bude spuštění encyklopedického projektu coto.je, ale o tom více až 28.11.2002.

Váš názor Další článek: Pentium 4 na 3,06 GHz a HyperThreading

Témata článku: Microsoft, Internet, Globe, Rychlý krok, Coffee


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Když už vás ten chumel součástek prostě nebaví

Pojďme programovat elektroniku: Když už vás ten chumel součástek prostě nebaví

** Levné cetky z Asie stojí dolar ** Postavíte s nimi skoro vše od teploměru po spínač zavlažování ** Má to ale jeden háček. Bude to ošklivé a povětšinou nekvalitní

Jakub Čížek | 22

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

** XPS 13 nastartoval trend notebooků bez rámečků ** Letošní model kompletně přechází na USB-C ** Navzdory malému tělu se řadí výkon ke špičce

Tomáš Holčík | 34

Google má nové telefony, počítač a domácí displej. Česko je stále mimo

Google má nové telefony, počítač a domácí displej. Česko je stále mimo

** Google dnes představil novinky ** Dočkali jsme se nového telefonu Pixel 3, tabletopočítače a domácího displeje ** Rozšíření Google Assistenta do dalších zemí se bohužel nekoná

David Polesný | 45


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku