Globe Internet rozšiřuje své služby

Společnost Globe Internet se rozhodla rozšířit portfolio svých služeb a přichází na náš trh s několika novinkami.

Kromě bezplatného bezdrátového internetového připojení v okolí sídla své společnosti se Globe rozhodlo vstoupit na pole ISP a poskytovat pomocí bezdrátových technologií přístup k internetu dalším subjektům a obyvatelům. Minimální nabízená konektivita bude 512 kbps a to podle slov představitelů Globe za přijatelnou cenu. Zajímavá je i nabídka tzv. WiFi – Coffee – Pack, kdy bude připojení nabízeno kavárnám a různým pohostinským a dalším veřejným místům pro jejich hosty.

Globe se také stalo Microsoft Certified Partnerem a zároveň se účastní Microsoft Web Hoster programu. Těmito kroky se Globe podařilo zajistit špičkovou podporu ze strany Microsoftu a po uvedení .NET Serveru i velmi rychlý přechod na tuto technologii a s tím spojenou technickou podporu.

Spěšně byla završena i spolupráce s firmou Macromedia a s tím spojená možnost hostovat na ColdFusion nebo Flash Communication Server.

Mezi další novinky patří možnost sdíleného licencování databáze ORACLE 9i pro vaše náročnější projekty, vylepšený systém zálohování, podpora a členství v asociace.biz nebo vylepšená technická podpora, kdy můžete s technikem komunikovat on-line i se zvukem a videem.

Společnost Globe pro nás před Vánocemi chystá ještě jedno překvapení, kterým bude spuštění encyklopedického projektu coto.je, ale o tom více až 28.11.2002.

Váš názor Další článek: Pentium 4 na 3,06 GHz a HyperThreading

Témata článku: Microsoft, Internet, Coffee, Globe, Rychlý krok


Určitě si přečtěte

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Zbavujeme se Googlu: vybíráme nejlepší alternativy, které nahradí jeho služby

Zbavujeme se Googlu: vybíráme nejlepší alternativy, které nahradí jeho služby

** Google nabízí spoustu služeb, ale většina z nich má i dobré alternativy ** Pokud z nějakého důvodu nechcete používat služby Googlu, nemusíte ** Připravili jsme přehled služeb, kterými lze ty od Googlu nahradit

Karel Javůrek, David Polesný | 90

Zapomeňte na kabely, vědci už mají prototyp 120kW bezdrátové nabíječky pro elektromobily

Zapomeňte na kabely, vědci už mají prototyp 120kW bezdrátové nabíječky pro elektromobily

** Vědci představili prototyp výkonné bezdrátové nabíječky pro elektromobily ** I přes vysoký výkon se pyšní vysokou efektivitou ** Bude budoucnost nabíjení elektromobilů bezdrátová?

Karel Javůrek | 56