Fórum digitální fotografie již v úterý 3. června

Příští týden v úterý proběhne v pražském Kongresovém centru Fórum digitální fotografie. Akce, které se v minulém roce zúčastnilo 500 posluchačů, nabídne jak řadu přednášek, tak nově i praktický workshop s možností fotografování modelek v ateliérových podmínkách. Mimo jiné si budou moci účastníci vyzkoušet většinu digitálních fotoaparátů a přislušenství, prodávaných na tuzemském trhu.

Celodenní akce je určena všem zájemcům o tento perspektivní směr vývoje fotografické techniky. Ti mohou na fóru získat jak teoretické znalosti na řadě přednášek, tak fotografické zkušenosti v rámci praktického workshopu sestávajícího se z profesionálně vybaveného ateliéru. Nedílnou součástí akce jsou kontaktní místa výrobců digitální techniky, kde si všichni účastníci akce mohou odzkoušet většinu moderních fotoaparátů prodávaných na tuzemském trhu. Lektory odborného programu jsou Ondřej Neff, Jan Březina, Petr Lindner a Pavel Kočička.

Vstupné na akci činí 300 Kč a účast je omezena na 500 zájemců. Registrace probíhá přes web www.digiforum.cz.

Diskuze (2) Další článek: Technologické novinky HP: žádný výstřih vám teď neuteče

Témata článku: Fotky, Fotografování, Fotograf, Fór, Fotografie, Odborná znalost, Digitální fotoaparáty v akci, Workshop, Digitální fotoaparáty, Nedílná součást, Fórum, Červ, Digitální fotografie

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů