Flow od Logitechu bude dostupnější: levná myš M590 rovněž ovládne více počítačů

Koncem minulého týdne Logitech představil nové prémiové myši MX Master 2S a MX Anywhere 2S, prémiové modely s cenami atakujícími tři tisíce korun. Kromě dobré ergonomie, zpracování, výdrže a výbavy zaujaly i novou funkcí Flow, která umožňuje plynulou práci mezi více počítači. Dobrá zpráva pro spořivé - tato funkce se dostane i do cenově dostupnější myši M590.

Logitech M590 bude výbavou i tvarem podobná MX Anywhere 2S, ale bude mít běžnější optický senzor s rozlišením 1000 dpi, design je méně okázalý, chybí setrvačné kolečko a akumulátor není integrovaný. Nicméně na vkládanou tužkovou baterii by měla myš pracovat až dva roky.

Kromě podpory funkce Flow se tahle myš snaží zaujmout i tím, že je tichá. Pokud nemáte rádi hlasité klikání, tohle bude něco pro vás.

Myš bude levnější než prémiové modely MX. Aktuálně ji Logitech nabízí k předobjednání na americké verzi svého webu za 40 dolarů, což by u nás mělo být po připočtení DPH cirka 1 150 Kč. Zatím nevíme, kdy přesně bude dostupná u nás. Ale bude.

Témata článku: Myši, Logitech, Příslušenství, Device, Flow, Multi, Wireless, Počítač, Dolar, DPH, Model, Nová funkce, Funkce, Minulý týden, Výbava, Ergonomie, Americká verze, Dobrá ergonomie, Optický senzor, Prémiový model, MX Anywhere, MX master, Dobrá zpráva, Log

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • JJezevec 5. 6. 2017 13:10:36
    Měl jsem laserového Logitecha M705, a to neštěstí nepřeji ani muslimákům z...
  • dolph1888 5. 6. 2017 8:43:18
    Logitech, rád zopakuji je ohledně myšek má nejoblíbenější firma....
  • Viktor Prudič 5. 6. 2017 7:31:31
    logitech kupují jen debilové
Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí