Ester Ládová nejhledanější ženou na Seznamu

Společnost Seznam zveřejnila přehled nejhledanějších slov za rok 2004. Vzhledem ke skutečnosti, že tak činí již druhým rokem, nabízí se možnost zajímavého srovnání.

Třemi nejhledanějšími ženami v roce 2004 byly Ester Ládová, Aneta Langerová a Britney Spears. To je poměrně výrazně odlišná situace oproti stavu před rokem, kdy žebříčkům vévodila Tereza Pergnerová (nyní 6. pozice), Natalia Oreiro (klesla na 9. místo) a Pamela Anderson (vypadla úplně).

Jak je vidět, televizní show dokáží pořádně zahýbat žebříčkem popularity. Jen pro zajímavost: druhá Superstar – Šárka Vaňková – obsadila pátou pozici.

K podobnému kolotoči došlo také u slavných mužů, kde Eminem, Martin Maxa a Jaroslav Seifert byli vystřídání skvadrou ve složení Sámer Issa, Daniel Landa a Jaromír Nohavica. Šampus může otevřít i Vojta Kotek ze Snowboarďáků, který obsadil čtvrtou pozici.

Jak v některých kategoriích docházelo k bouřlivým změnám, tak naopak u jiných nedošlo k žádnému nebo jen velmi malému posunu. Například pořadí tří nejhledanějších jmen zůstalo beze změny (Jan, Karel, Tereza), stejně tak značky automobilů (Škoda, Ford, Jawa – vystřídala loňský Opel). V oblasti hudby se zcela mimo pořadí propadli Beatles, Chinaski klesli z třetí až na desátou pozici. Na prvních pozicích jsou nyní Linkin Park, Rammstein a Kabát.

Kompletní žebříčky za rok 2003 a rok 2004 naleznete na stránkách Seznamu.

O nejhledanějších finančních termínech píše FinExpert.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze (17) Další článek: Umíme to s Delphi: 137. díl – ID3 tagy prakticky

Témata článku: Ford, Odlišná situace, Beatles, EST, Britney Spears, Kabát, Pamela Anderson, Slavná žena, Opel, Pozice, Eminem, Superstar, Seifert, Natalie, Rammstein, Jawa

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů