Dvě verze Microsoft Xbox 360, známe ceny

Společnost Microsoft zveřejnila ceny své dlouho připravované herní konzole Xbox 360. Distribuce započne v Severní Americe a produkt bude nabízen ve dvou variantách.

První varianta, označená jako „základní“, bude stát 299.99 dolarů, vybavenější bratříček „premium“ bude nabízen za cenu 399.99 dolarů.

Dražší balení bude doprovázet členství v klubu Xbox Live, 20 GB pevný disk na data stažená z Xbox Live a headset. Obě varianty pak přinesou vestavěné síťové rozhraní a možnost přehrávání DVD disků, CD disků, souborů MP3 a digitálního obsahu z dalších zařízení včetně kamer. Původní kabelový ovladač bude nahrazen bezdrátovou verzí. Jako samostatné komponenty bude možné dokoupit náhradní baterie, rozšiřující paměťové moduly a další prvky.

V Evropě má být Xbox 360 nabízen v podobných cenách, rozdílem bude pouze uvádění ceny v eurech. Konzole by měla být dostupná koncem roku, přičemž obě balení budou na trh uvedena současně.

Zdroj: CNet

Diskuze (17) Další článek: Computer Speciál – Digitální video 2005

Témata článku: Microsoft, Herní konzole, Xbox 360, Xbox, Herní obsah, Dostupná komponenta, Varianta, Xbox Live, Herní varianta, Verze, Variant, Náhradní baterie, Cena, Původní kabel, Vestavěná kamera, Dostupná baterie, Herní ovladač, Headset

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk