Dell představil nové notebooky a tiskárny

Společnost Dell v Praze představila sérii šesti laserových tiskáren a nové notebooky založené na nové generaci technologie Centrino známé pod označením Sonoma. Nové tiskárny zahrnují tři černobílé modely a tři modely s barevným tiskem, které ale podporují přímý černobílý tisk, podle společnosti dokonce s nižšími náklady na tisk než v případě čistě černobílých modelů.

Klepněte pro větší obrázek
Tiskárny s nadšením představil Achim Freyer, manažer pro software a příslušenství v regionu EMEA

Nové notebooky zahrnují klasický pracovní notebook Latitude D610 za 39 100 Kč, multimediální přenosný počítač Latitude D810 s širokoúhlým displejem, grafickou kartou Ati Radeon X600 a cenou od 54 600 Kč nebo ultralehký notebook Latitude D410 s výdrží až sedm hodin a hmotností od 1,72 kg (s menší baterií) a cenou od 47 000 bez daně. I když se společnost zaměřuje zejména na firemní klienty, koncové zákazníky by mohl zaujmout model Inspiron 6000 s možností různě barevných krytů a cenou od 21 900 korun.

Diskuze (9) Další článek: Microsoft spustil novou verzi vyhledávání na MSN.com

Témata článku: Software, Notebooky, Dell, Tiskárny, Sonoma, Nové příslušenství, D610, Tisk, Barevný kryt, Dell Inspiron, Nadšení, Dell Inspiron 15, Dell Latitude

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů