Dell nabízí supermobilní Latitude X300

V nabídce společnosti Dell se objevil supermobilní notebook s označením Latitude X300. Nový model váží pouhých 1,32 kg a je 20 mm vysoký.

Notebook je osazen procesorem Intel Pentium M. Stejně jako Latitude D400 je X300 vybaven externím jednotkou D/Bay, která je s notebookem propojena přes napájený USB 2.0 konektor. Tato jednotka umožňuje připojení přídavného pevného disku, DVD+RW nebo dalších druhů mechanik. Stejnou funkčnost nabízí i přídavný modul MediaBase, který se připojuje na spodní stranu notebooku. MediaBase rozšiřuje možnosti počítače o gigabitové síťové připojení Ethernet 10/100/1000 a další porty a obsahuje také prostor pro nabíjení náhradní baterie.

V základní nabídce je síťová karta podporující 802.11b. Doplňkem může být karta podporující bluetooth připojení. Dále jsou integrovány dva USB porty a jeden FireWire IEEE 1394 port a čtečka Secure Digital karet.

Cena notebooku je stanovena na 52 100 Kč (verze procesoru Intel Centrino M 1, GHz, 802.11b síťová karta, 20 GB pevný disk, 128 MB operační paměti a externí 24 rychlostní CD-ROM mechanika připojitelná přes externí D/Bay, tříletou zárukou).

Více informací na www.dell.com/latitude.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Dell, Dell Latitude, Síťová jednotka, Latitude, Náhradní baterie, Síťová karta, Síťové karty, Tříletá záruka

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu