Deepnet Explorer - nový hráč na trhu webových prohlížečů

I pro většinu znalců z oboru asi neznámá firma Deepnet Technologies Ltd. z Velké Británie plánuje 1. prosince spustil plnou verzi internetového prohlížeče Deepnet, který autoři označují za nejbezpečnější na světě. Jako první prohlížeč na světě by měl mít Deepnet plně integrované P2P sdílení souborů v síti Gnutella. Součástí instalace této nadstavby Internet Exploreru je vestavěný mechanismus pro automatické načítání RSS kanálů a samozřejmě funkce běžné u alternativních prohlížečů nebo jiných nadstaveb IE jako je tabbed browsing nebo blokování reklamy a pop-up oken.

Funkcí, která však má Deepnet zdobit především, je ochrana před značně nebezpečným phishingem. Jako phishing jsou označovány aktivity, které slouží k vylákání osobních dat zneužitelných k finančním podvodům. Již nyní je k dispozici betaverze DeepNet Exploreru 1.3, ta však zatím výše uvedenou funkci neobsahuje.

Zdroj: DeepNet Technologies

Diskuze (32) Další článek: Studie: část majitelů iPodu přechází z PC na počítače Apple

Témata článku: Prohlížeče, Webový prohlížeč, Finanční podvod, Hráč, Běžný set, Nový hráč, Nový, Trh, Alternativní zdroj, Prohlížeč

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů