iPhone | Spekulace

Další únik poukazuje na skrytou kameru pod displejem iPhonu 8

O nové generaci iPhonu se spekuluje již delší dobu. Mluví se o tom, že Apple přesune TouchID na zadní stranu přístroje kvůli displeji, který bude pokrývat celou přední stranu. Větší smysl by bylo schovat TouchID pod displej, Samsung však od tohoto nápadu odstoupil na poslední chvíli a nevypadá to, že by do toho Apple moc spěchal.

Čerstvá vlna spekulací nyní mluví o tom, že by mohla společnost v osmé generaci iPhone přímo pod displej schovat kameru, čímž by eliminovala nutnost mít rámečky a displej by opravdu mohl být po celé ploše zařízení.

iDrop News dle této nové informace zpracovali pár renderů a musíme uznat, že vypadá iPhone 8 v podání grafika Benjamina Geskina zatraceně dobře. Zda se finální podoba telefonu té spekulované alespoň přiblíží, zjistíme v září letošního roku.

Shrnuli jsme spekulace o nadcházejícím iPhonu 8. Jak bude vypadat?

Diskuze (14) Další článek: Getflix vám otevře dveře k multimediálnímu obsahu bez uzamčené geolokace

Témata článku: Technologie, Hardware, Apple, Samsung, iPhone, Spekulace, Náhradní díl, Poukaz, Poslední chvíle, Náčrtek, Velký smysl, Kamera, Skrytá kamera, Zadní strana, Nová informace, Únik, Letošní rok, Osmá generace, Dlouhá doba, Finální podoba, Displej, Celá plocha, Nová generace, X iphone na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk