Další dárek pro Microsoft: žaloba od Mythic Entertainment

Právníci Microsoftu nebudou mít úplně klidné Vánoce. Po Real Networks žaluje Microsoft další firma. Herní společnost Mythic Entertainment podala žalobu na Microsoft kvůli porušení své obchodní známky, které se Microsoft měl dopustit pojmenováním svého nového herního titulu Mythica. Příčinou k žalobě jsou marketingové materiály, které podle společnosti Mythic používají grafiku, která je příliš podobná jejich obchodní značce. Samotná hra je potom podle Mythicu příliš podobná jejich vlastní MMORPG Dark Ages of Camelot.

Společnost Mythic v žalobě požaduje soudní zákaz používání jména Mythica pro produkty Microsoftu, zákaz používání grafiky připomínající produkty Mythic Entertainment a také finanční náhradu v neupřesněné výši. Podle společnosti Mythic Entertainment měl Microsoft možnost se před podáním žaloby dohodnout, to se ale nestalo. Společnost Microsoft k případu vyjádření nevydala.

Zdroj: ZDNet

Diskuze (27) Další článek: Český Telecom rozšíří dostupnost ADSL - seznam nových lokalit

Témata článku: Microsoft, Herní grafika, Dárek, Soudní zákaz, Dark, DAL, Camelot, Žaloba, Ent, Mmorpg, Entertainment, Enter, Real, DarJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Windows 11 běží dokonce i na nejlevnějším Raspberry Pi 4. A není to žádná katastrofa

Windows 11 běží dokonce i na nejlevnějším Raspberry Pi 4. A není to žádná katastrofa

** Vyrobil jsem si ISO obraz Windows 11 ARM ** Pomocí projektu WoR jsem ho nainstaloval na SSD ** A to pak připojil k maličkému Raspberry Pi 4 za tisícovku!

Jakub Čížek
Windows 11Raspberry Pi