CZFree.Net se rozdvojil

Několik uživatelů CZFree.Net společně usoudilo, že současný stav, který převládá ve fóru CZFree.Net jim nevyhovuje, a proto se rozhodli založit nové fórum. Toto fórum nese název FreeCZ.Net a najdete ho na webové adrese www.freecz.net.

FreeCZ.Net se nesnaží být konkurencí sítě CZFree.Net, je to pouze konkurence jejich fóra. Důvodem k vytvoření nového fóra byly podle všeho případy, kdy na fóru CZFree.Net docházelo k ne zcela oprávněné cenzuře. Řeč je o mazání některých nepohodlných příspěvků. Nové fórum FreeCZ.Net by mělo zajistit svobodu projevu, rovná práva pro všechny a zároveň nastolit průhlednou informační politiku.

Úkolem FreeCZ.Net není propojování Prahy pomocí technologií, které k tomu původně nejsou určeny. Chce dát prostor uživatelům a zájemcům o wifi techniku, pomoci jim v budování lokálních hotspotů a poskytnout jim podporu v podobě členů tohoto fóra a jejich know-how. Tím pádem toto fórum není omezeno pouze pro obyvatele Prahy, ale bez jakýchkoliv omezení poskytne stejnou pomoc malé vesnici jako velkému městu.

Diskuze (30) Další článek: AOL vytáhlo do boje proti spamu

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost