Czech On Line protestuje proti dashboardu na ADSL

Czech On Line protestuje proti dashboardu na ADSL
Czech On Line vydala tiskovou zprávu, ve které kritizuje vynucování přihlášení na dashboardu při připojování přes Home varianty ADSL.

„Síť dominantního operátora, není na zvýšený provoz způsobený rozhraním service selection dashboard připravena. Díky zahlcení systému tak velmi často dochází k výpadkům, které vyřadí všechny uživatele z provozu mnohdy i na několik hodin. Český Telecom tímto naše zákazníky výrazně omezuje v používání služby VOLNÝ ADSL.“ řekl Charles Peake, CEO společnosti Czech On Line, a.s.

Spíše než samotná kritika je ale důležitější, kdy přichází. V Czech On Line po pravdě od počátku testování ADSL o dashboardu věděli, stejně tak problémy se nezačaly objevovat nyní, je tedy na pohled nelogické, že s jeho kritikou přicházejí až v současné době.

Spíše lze tuto kritiku vnímat jako vyjádření názoru na odklad proklamovaného zrychlení ADSL a odstranění dashboardu, které Český Telecom sliboval na červenec a nyní to vypadá když dobře tak na září. Zatímco uživatelé se bouří po svém, poskytovatelé připojení protestují s poukazem na omezování jejich vlastního podnikání. V této souvislosti můžeme čekat další podobná prohlášení i od dalších poskytovatelů.

Témata článku: Dashboard, Charles, Lin

20 komentářů

Nejnovější komentáře

  • iNDY 22. 7. 2003 21:14:20

    Mno co na to rict ... Se divim, ze je nebombardujou uzivatele IOL, ze...

  • Dj-aRa 22. 7. 2003 20:15:36
    Muzes byt rad ze se ti vubec neco zobrazilo,to uz je v podani Telecomu...
  • JV 22. 7. 2003 20:12:53
    Hmm... nedavno nam take IOL zablokoval pristup na ceske IRC servery, pro...
Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí