Creative uvádí 7.1 zvukovku Sound Blaster Audigy 2 ZS

Dvě nové varianty zahrnují prvky jako 24-bit ADVANCED HD audio při 108 dB SNR pro kvalitní nahrávání a přehrávání; vytvářejí také prostorový zvuk až pro 7.1 kanálů včetně podpory EAX ADVANCED HD, Dolby Digital EX a DTS-ES pro filmy a hry. Další vymožeností je THX Console, která umožňuje kalibraci pro optimální ponoření do zvuku. Kvalitní přehrávání hudby zaručuje Advanced Resolution™ DVD-Audio na 24-bit/192 kHz stereo nebo 24-bit/96 kHz u 5.1 zvuku a také plná kompatibilita s Windows Media 9.

Budou dva modely: základní Sound Blaster Audigy 2 ZS a Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro s mnoha prvky pro nahrávání hudby, což ocení hlavně hudebníci a zarytí fanoušci dobré muziky.

Platinum Pro zahrnuje externí I/O Hub, který brání rušení zvuku s prací počítače a zajišťuje jeho nejlepší možnou kvalitu. Dokáže nahrávat až šest simultánních kanálů při 24-bit/96 kHz a zahrnuje vestavěný procesor efektů a sampler. Z hlediska konektivity hrají velkou roli optické a koaxiální S/PDIF I/O; 3 analogové vstupy (nebo 2 vstupy a mikrofon); full-size MIDI I/O; výstup na sluchátka; dva konektory FireWire (čelní a boční); hlavní ovládání hlasitosti s možností „mute“. Pomocí tohoto systému mohou hudebníci připojit jednu nebo více kytar, mikrofon nebo MIDI klávesnici a nahrávat na digitální zařízení prostřednictvím optického nebo koaxiálního připojení – anebo připojit externí AV zesilovače či dekodéry.  Bezdrátové dálkové ovládání poskytuje větší uživatelský komfort.

k těmto zvukovým kartám přibývají do nabídky i 7.1 reproduktory Creative Inspire T7700. Podporují Dolby Digital EX a DTS ES a dokáží převést 5.1 a 6.1 zvuk na prostorový 7.1. Systém je vybaven dálkovým ovládáním na kablíku s integrovanou M-PORT konektivitou pro přímé přehrávání z kompatibilních MP3 přehrávačů Creative.

Diskuze (25) Další článek: Chraňte se před nebezpečím zvenku

Témata článku: Windows, Zvuk, Audi, Advanced, Dálkové ovládání, Zesilovače, Kvalitní klávesnice, Vestavěný mikrofon, Muzika, Platinum, Sluchátka s mikrofonem, Mikrofony, Sound, Resolution, Console, Sluchátka s ovládáním hlasitosti, Inspire, Sampler, Zvukový kanál, Midi, Přímý vstup, Přímé přehrávání, Sluchátka bezdrátová, Nejlepší sluchátka, Prostorový zvuk


Určitě si přečtěte

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Šmírovačka kamerami Googlu: Koukněte se, co nového zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 57

Apple: naše mapy budou nejlepší na světě. Tajně jsme na nich pracovali několik let

Apple: naše mapy budou nejlepší na světě. Tajně jsme na nich pracovali několik let

** Apple odhalil své plány na zcela nové mapy ** Několik let pracuje na nových mapách, které by měly předběhnout konkurenci ** Objeví se s příchodem iOS 12 pro vybrané státy

Karel Javůrek | 50

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

** Teplotní extrémy dokážou překvapit. Seznamte se s rekordy v Česku i ve světě ** Rekordní hodnoty jsou mnohdy až k neuvěření ** Zjistěte, kdy ke bylo největší horko, zima, déšť či vítr

Karel Kilián | 7


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji