Creative uvádí 7.1 zvukovku Sound Blaster Audigy 2 ZS

Dvě nové varianty zahrnují prvky jako 24-bit ADVANCED HD audio při 108 dB SNR pro kvalitní nahrávání a přehrávání; vytvářejí také prostorový zvuk až pro 7.1 kanálů včetně podpory EAX ADVANCED HD, Dolby Digital EX a DTS-ES pro filmy a hry. Další vymožeností je THX Console, která umožňuje kalibraci pro optimální ponoření do zvuku. Kvalitní přehrávání hudby zaručuje Advanced Resolution™ DVD-Audio na 24-bit/192 kHz stereo nebo 24-bit/96 kHz u 5.1 zvuku a také plná kompatibilita s Windows Media 9.

Budou dva modely: základní Sound Blaster Audigy 2 ZS a Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro s mnoha prvky pro nahrávání hudby, což ocení hlavně hudebníci a zarytí fanoušci dobré muziky.

Platinum Pro zahrnuje externí I/O Hub, který brání rušení zvuku s prací počítače a zajišťuje jeho nejlepší možnou kvalitu. Dokáže nahrávat až šest simultánních kanálů při 24-bit/96 kHz a zahrnuje vestavěný procesor efektů a sampler. Z hlediska konektivity hrají velkou roli optické a koaxiální S/PDIF I/O; 3 analogové vstupy (nebo 2 vstupy a mikrofon); full-size MIDI I/O; výstup na sluchátka; dva konektory FireWire (čelní a boční); hlavní ovládání hlasitosti s možností „mute“. Pomocí tohoto systému mohou hudebníci připojit jednu nebo více kytar, mikrofon nebo MIDI klávesnici a nahrávat na digitální zařízení prostřednictvím optického nebo koaxiálního připojení – anebo připojit externí AV zesilovače či dekodéry.  Bezdrátové dálkové ovládání poskytuje větší uživatelský komfort.

k těmto zvukovým kartám přibývají do nabídky i 7.1 reproduktory Creative Inspire T7700. Podporují Dolby Digital EX a DTS ES a dokáží převést 5.1 a 6.1 zvuk na prostorový 7.1. Systém je vybaven dálkovým ovládáním na kablíku s integrovanou M-PORT konektivitou pro přímé přehrávání z kompatibilních MP3 přehrávačů Creative.

Diskuze (25) Další článek: Chraňte se před nebezpečím zvenku

Témata článku: Windows, Zvuk, Audi, Zesilovače, Sluchátka s ovládáním hlasitosti, Console, Muzika, Midi, Zvukový kanál, Sluchátka s mikrofonem, Přímý vstup, Platinum, Dálkové ovládání, Přímé přehrávání, Resolution, Sampler, Mikrofony, Sound, Advanced, Inspire, Sluchátka bezdrátová, Vestavěný mikrofon, Prostorový zvuk, Kvalitní klávesnice, Nejlepší sluchátka

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů