Cooler Master má mechanickou klávesnici pro největší fanoušky Nvidie

Cooler Master se spojil s Nvidií a vydal speciální verzi svojí klávesnice s názvem MasterKeys Pro L Nvidia Edition. Fanouškům grafických karet GTX nabídne design s podsvícením a speciálním potiskem, přičemž konstrukce klávesnice zůstala stejná jako u běžné verze MasterKeys Pro L.

Klávesnice využívá mechanické spínače Cherry MX Red, které nabízí lineární chod bez výrazného click-pointu. Podsvícení je možné upravovat pomocí kombinace kláves Fn + F4 a režimy přepínat v dodávané aplikaci.

Standardní klávesnice MasterKeys Pro L se prodává za cenu 4 900 korun a u společné edice s Nvidií je cena nastavena na 135 eur, tedy asi 3 500 korun. Do českých e-shopů se klávesnice dostane v průběhu sprna.

Diskuze (3) Další článek: Podívejte se na srdce vybuchlé hvězdy ve 3D!

Témata článku: Nvidia, Klávesnice, Příslušenství, Grafická karta, Speciální edice, Stahovací páska, Speciální verze, Cable, Spínač, Dodávaná aplikace, Lineární chod, Český e-shop, Cherry, MX Red, Euro, Mechanická klávesnice, Standardní klávesnice, Cooler Master, Největší fanoušek, GTX, Podsvícení, Alphacool, Masterkey, Speciální potisk, Společná edice

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů