Computer Press Media hledá redaktory pro časopis Connect! a FinExpert.cz

Redaktor/ka časopisu Connect! – Praha/Brno

Pracovní náplň: práce na HPP, přehled v oblasti ICT, samostatná práce na vlastních tématech a komunikace s externími autory. Sledování zdrojů a orientace v oblasti operačních systémů.

Požadujeme: dobrou znalost v oboru IT, znalost síťového HW a architektur, síťové protokoly, základní znalost bezpečnostních technologií, serverové operační systémy nebo znalost vývojových prostředí a schopnost recenzovat SW produkty. Komunikační schopnosti, dobrou psanou češtinu a komunikativní angličtinu, časovou flexibilitu.

Nabízíme: zázemí a podporu silné a úspěšné společnosti, možnost profesního růstu, práce v týmu mladých lidí a finanční ohodnocení odpovídající zodpovědnosti práce.

V případě zájmu prosím zasílejte své nabídky, obsahující strukturovaný životopis na adresu zivotopis@cpress.cz nebo na adresu: Personální oddělení, Computer Press Media, a. s., nám. 28 dubna 48, 635 00 Brno-Bystrc.


Vedoucí redaktor finančního serveru FinExpert.cz

Popis pozice: společnost Computer Press Media hledá vhodného kandidáta/ku na pozici vedoucího redaktora finančního webu FinExpert.cz. Hledáme uchazeče na hlavní pracovní poměr, pozice je vhodná pro absolventy škol.

Požadujeme: VŠ vzdělání nejlépe ekonom. směru, znalosti z oblasti financí (banky, hypotéky, stavební spoření, daně apod.), nutná velmi dobrá stylistika slovem i písmem, vysokou míru zodpovědnosti a pracovního nasazení, časovou flexibilitu. Výhodou jsou znalosti z oblasti automobilismu, maloobchodu, finančních analýz a zkušenosti s prací finančního serveru či s publicistikou.

Nabízíme: zajímavou a tvůrčí práci v týmu mladých lidí, možnost seberealizace, zázemí stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení.

V případě zájmu prosím zasílejte své nabídky, obsahující strukturovaný životopis na adresu zivotopis@cpress.cz nebo na adresu: Personální oddělení, Computer Press Media, a. s., nám. 28 dubna 48, 635 00 Brno-Bystrc.

Diskuze (9) Další článek: CZilla: Používejte Thunderbird

Témata článku: Personální oddělení, Odpovídající nabídka, Pracovní náplň, Dobrá pozice, Redaktor, Press, Pros, Spoření, Pracovní zkušenost, Čas, Fin, Red, Znalost, Connect, Stavební spoření, Časopis, CON, Životopis


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky