Chytrá domácnost od BeeWi a D-Linku [CES]

Názory k článku

Pavelka IT amater  |  06. 01. 2015 19:33  |  Microsoft Windows 8 IE 11.0

Tipy na reportáž.Mě by spíš zajímalo jaké jsou na CESu 4K TV s kombinací s 3D obrazem. Psalo se už o tom, že to nějaká televize umí i bez brýlí.Potom, co je nového v OLED televizích, jak vyřešili problémy s úbytky modré barvy, jaká je současná kvalita a ceny ? Je na CESu nějaká TV s novou technologii kvantových teček ? Poslední časopis Computer o tom rozsáhlé píše.Dále mě zajímají nové ultrabooky a notebooky, bude konečně už standardem FHD rozlišení s IPS ? Kdy konečně odzvoní TN monitorům ? Jsou na CESu už počítače s Broadwell procesorem (nástupce Haswellu) ?Je na CESu nějaké funkční zařízení na hologramové obrazy a videa ?Jak je daleko vývoj FOLED displayů, tedy dokonale ohebných displayů, kdy obraz půjde rozevřít do větší plochy, jako když otevíráte knížku, jak demonstroval před časem Sansung ?Jak vypadá 8K TV a její obraz, která by na CESu měla být také ?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
06. 01. 2015 20:03 | Macintosh OS X Chrome 39.0.2171.95

Já nechápu jednu věc, proč se k tomu všichni stavějí jako k žárovkám, proč sakra neudělají celý systém i se zabezpečovačkou, k čemu dvoje senzory pohybu, dvoje senzory otevření dveří, dvoje senzory otevření vrat, hrozně blízko k tomu má jablotron tak sakra ať do toho ty prachy nasypou. Kdyť by stačilo se s nějakým výrobcem žárovek dohodnout a zaplatit programátory ať ten jejich j-link propojí se světly a zásuvkami.Pak by dávala tato instalace smysl přijíždím domů otevřu vrata rozsvítí se mi příjezdová cesta, a ne že mám všude všechno dvojitě(senzor proti vloupání+ senzor na to rozsvícení) jak v kocourkově.
A proč sakra třeba ubiquiti to svoje mfi nedotáhne dokonce?Upřímně dávat 1000 za žárovku dobře, ale ať to má nějakou automatizaci.+ zásuvky když zakoduji chci aby se mi zatáhli okenní rolety kdyby ty systémy kdokoliv propojil tak znovu by všechny kabely jak na manuální tak na elektronické ovládání nemusely být dvojité!Nastavování jasu bezdrátově je dobrá vymoženost, ale upřímně v realném životě to použiji pár hodin v roce.
(je to něco jako funkce navíc)K čemu mi je že si ráno zapnu kávovar přes vzdáleně ovládanou zásuvku.+ topení
proč nikdo neudělá ješte k tomu všemu ještě reostat pro topení.A nepřidá k tomu jednotné rozhraní aplikace + web.To by byl chytrý dům...Ne 50 kabelů a 5 aplikací jak to jde za těžký prachy dneska.Chci pořádnou implementaci a pořád nic takového nevidím, jen nějaké pokusy...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (5)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně