Chcete vyjádřit nespokojenost s cenami a dostupností internetu pro domácnosti?

Uživatelé internetu, kteří dlouhodobě sledují aktivitu platformy ZUI, členem které je i naše občanské sdružení Internet pro všechny už určitě zaznamenali některé dílčí úspěchy platformy ZUI v boji za rozšíření širokopásmového internetu a rovněž v prosazování paušálních modelů připojení u technologie klasického vytáčeného Internetu – Dial-up. Mnohokrát jste volali po daleko razantnějším postupu při jednáních, my jsme však volili cestu zdlouhavého vyjednávání. V současné době z jednotlivých jednání s ČTU a konzultací s Ministerstvem Informatiky vyplynulo, že více podnětů od uživatelů by usnadnilo a urychlilo rozhodování v kauzách předražené ADSL a zavádění paušálních modelů Dial-upu.

V případě, že patříte k zastáncům tvrdšího postupu, máte nyní příležitost vyjádřit svůj postoj prostřednictvím stížnosti, kterou jsme pro vás připravili společně se sdružením OPZT. Jak tedy můžete přispět k urychlení řešení výše uvedených problémů? Jestli souhlasíte s textem stížnosti a navrhovaným řešením, stačí pouze připojit svůj podpis a kontaktní adresu, případně e-mailovou adresu.Odpověď na stížnost bude vyřízená prostřednictvím těchto dvou občanských sdružení. Stížnost lze zaslat prostřednictvím e-mailu jako přílohu na adresu ČTU podatelna@ctu.cz a Ministerstva Informatiky na adresu posta@micr.cz .

zde si můžete stížnost stáhnout

Autor Miloslav Sova je iniciátorem Výzvy k rozšíření Internetu v ČR a zakladatelem občanského sdružení Internet pro všechny.

Diskuze (8) | IBM: „K vašim službám, pane!“

Témata článku: Internet, DOS, Dostupnost, Domácnost, Navrhované řešení, E-mailová adresa, Stížnost, Cena

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší