CES blog: Tiskovky, to je především dlouhé čekání

Názory k článku

jUtah  |  06. 01. 2015 22:33  |  Microsoft Windows 7 Chrome 39.0.2171.95

Určitě by neuškodilo psát i lokální čas. Zajímalo by mě, jestli si pan Dejvid uvědomuje klad jazykové bariéry. Česky si tam může sám pro sebe povídat, že tenhle displej je totální sra*ka, celá tiskovka je o h*vně, usmívat se na kolegy a přitom jim nadávat...Zkuste to!

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (6)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Pavelka IT amater  |  06. 01. 2015 23:38  |  Microsoft Windows 7 Firefox 33.0

Musím ocenit nápad pana Polesného zpetřit zpravodajství z CESu informačním blogem z této cesty, který se věnuje i zákulisní práci novináře. Já jsem někdy kritický a přináším nějaké věcné připomínky, na druhou stranu ale oceňuji náročnou práci v terénu na CESu, umět se zorientovat a přinést to zajímavé a zásadní, co nás zajímá, ale nebráním se ani zajímavým střípkům z technologických startupů. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~V jednom předešlém článku jsem navrhoval pár bodů, na co nezapomenout na CESu. Bylo to nějak o té chytré domácnosti. Takže jen ve zkratce připomínám -01) Zmapovat aktuální situaci ve 4K TV v souvislosti se 3D zobrazovaním, kdy tam figuruje i novinka, kdy nejsou potřeba brýle 02) Zmapovat aktuální situaci v OLED technologií, zda byl již vyřešen problém úbytku modré barvy a krátké životnosti, jaké jsou nové modely a ceny (pokud možno i pro Evropu)03) Co je nového v technologií kvantových teček jako možného nástupce OLED ? (viz. poslední mega téma v časopisu Computer) 04) Vystavuje na CESu nějaká firma nějakou novinku z oblasti 3D holografie ve formě statického hologramu nebo přímo holografického videa ?05) Jak pokračuje rozšíření nové generace procesorů Broadwell (nástupce Haswellu) do portfólia spotřební elektroniky a počítačů a u jakých počítačů už bude tent nejmodernější procesor k dispozici ?06) Trendy ultrabooků a notebooků, bude standardem už FHD rozlišení s IPS ? Kdy odzvoní TN panelům ?07) Co je nového ve FOLED technologií ? (flexibilní OLED display) jak nás namlsal Samsung, kdy bude možné o 180° rozevřít display jako knížku a zvětšit zobrazovanou plochu dvojnásobně ? 08) Co je nového v Oculus a virtuální realitě ? Kdy se virtuální realita dostane do našich domovů ?09) Jak pokračuje humanoidní robotika ? U které se poslední dobou hodně angažoval Google, co je nového za poslední rok ? 10) Nějaké nové informace o nové architektuře počítačů, která má simulovat neuronovou síť lidského mozku (viz. projekt HP a IBM) A jeden dotaz navrh:
JE NA CESU NĚJAKÁ PŘEVRATNÁ TECHNOLOGICKÁ PECKA ? Kterou jsme si nepředstavovali ani ve snech, prostě nějaká převratná novinka ?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (4)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fotolabů

Oklamali jsme rozpoznání obličeje

13 tipů pro rychlejší Wi-Fi

Test NVMe SSD 500 GB