CeBIT 2003: zajímavá case EZ-Buddie od ECS

Společnost ECS, známá svými low-endovými řešeními, samozřejmě na CeBITu nechybí a její stánek v "Taiwan" pavilonu patří k největším. Kromě základních desek a notebooků je mezi návštěvníky velký zájem o řešení EZ-Buddie. Jedná se o hliníkovou počítačovou skříň, která zaujme malými rozměry, elegatním designem a nabízenými možnostmi.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Přední část disponuje vyvedenými konektory pro sluchátka, mikrofon, USB a IEEE1394. Do předu je také vyvedena čtečka paměťových karet, která je kompatibilní s formáty SD, MemoryStick, SmartMedia a CompactFlash. Všechny konektory jsou skryty pomocí umělohmotnách záslepek. Rozměry skříně pak jsou 262×162×310mm.

EZ-Watcher

"Your car has an instrument panel. Now with EZ-Watcher, your computer has one too." Marketingový slogan, který se váže k řešení EZ-Buddie. Velký barevný displej na přední části dovoluje ladit frekvenci CPU, monitoruje jeho teplotu respektive teplotu systému. Frekvence se nastavuje pomocí otočného kolečka, ale tuto funkci musí podporovat také základní deska.

Klepněte pro větší obrázek

V nejbližší době ECS uvede další modely tohoto řešení (vertikální i horizontální umístění). Cena modelu EZ-G1 by se měla pohybovat pod hranicí 100 USD.

Diskuze (7) Další článek: CeBIT 2003: pécéčko do auta

Témata článku: Přední část, CeBIT, Sluchátka k notebooku, Taiwan, ECS, Sluchátka s mikrofonem

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost