Build odstartoval. Microsoft chce vývojáře motivovat k vývoji s umělou inteligencí

Názory k článku

dolph1888  |  10. 05. 2017 18:34  |  Microsoft Windows 10 Chrome 58.0.3029.110

Mají na mysli tu AI, která když se podle nějakého základního kódu rozjede, pak už nejsou schopni ji (kód) ani pochopit či dekompilovat? K čemu jsou podobné způsoby, pokus omyl. Nepovedou ke skutečné, silné AI ani náhodou, vždy je doposud výsledkem balast, který se zhroutí do blábolů. Reklamní automat, učící se program chápu, ten jistě budou zlepšovat, já ho nechci na PC či v mobilu ani vidět, snad to půjde vždy nějak očůrat. Nechci aby mi někdo podle úplatku doporučoval hotel či cukrárnu ani aby mi nějaký vyhledávač vysvětlovat, co je politicky korektní, to zrovna.
> Sám bych šel cestou velmi složitého, pokročilého kódu, který je předprogramován na nespočet eventualit, který má místa, kde může provádět korekce a opravy, pokud narazí na znalost či situaci, které nerozumí, kde začne chybovat. Takový program se sice bude jevit, jako AI, ale vlastně se stále bude jednat o program, ale takový, který je tvořen podle nějaké teorie, známým způsobem a s předvídatelnými výsledky, či přímo propočitatelnými.
> Náš mozek, naše AI (stroji bych ji nedoporučovat, žádnému - nemá naše tělo ani vývoj v minulosti, nepotřebuje naše city natož emoce, plechové emoce, fuj), asi nebude naším mozkem nikdy rozkryta, na zjištění všech funkcí jednoho typu mozku, potřebuji jiný dokonalejší, pokročilejší mozek. Ale, ani ten se nevyvíjí po narození dítěte náhodně, každý si může všimnout, že zdravé, donošené dítě, se vyvíjí většině rodičů normálně, podle programu, ne podle náhody.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky