Bill Gates bude 2. února opět v Praze

Už potřetí se do České republiky chystá nejbohatší muž světa, spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Tentokrát hlavní softwarový architekt společnosti Microsoft přijede kvůli účasti na setkání premiérů a prezidentů Government Leaders Forum, které pořádá Microsoft již několik let. Dřívější setkání probíhala v americkém Seattle, v roce 2003 proběhla akce v Římě.

Akce se uskuteční na přelomu ledna a února 2005 pod patronací prezidenta ČR Václava Klause a ministra informatiky Vladimíra Mlynáře, celkový počet účastníků se bude pohybovat kolem dvou set. Kromě čistě ekonomických a politických témat se hosté konference budou zabývat také vlivem informačních technologií na ekonomiku v soukromé i státní sféře.

Podle nejnovější informace ze společnosti Microosft Česká a Slovenská republika přijede Bill Gates do prahy 2. února 2005, zdrží se pouze na den a na Government Leaders Foru bude držet hlavní přednášku dne. Další body programu nejsou v tuto chvíli známy, podle všeho se o nich teprve jedná.

Zdroj: Microsoft

Témata článku: Microsoft, Bill Gates, IT Osobnosti, Seattle, Nejbohatší muž, Praha, Bill, Únor, Americký prezident, Hlavní téma, President

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu