Bill Gates bude 2. února opět v Praze

Už potřetí se do České republiky chystá nejbohatší muž světa, spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Tentokrát hlavní softwarový architekt společnosti Microsoft přijede kvůli účasti na setkání premiérů a prezidentů Government Leaders Forum, které pořádá Microsoft již několik let. Dřívější setkání probíhala v americkém Seattle, v roce 2003 proběhla akce v Římě.

Akce se uskuteční na přelomu ledna a února 2005 pod patronací prezidenta ČR Václava Klause a ministra informatiky Vladimíra Mlynáře, celkový počet účastníků se bude pohybovat kolem dvou set. Kromě čistě ekonomických a politických témat se hosté konference budou zabývat také vlivem informačních technologií na ekonomiku v soukromé i státní sféře.

Podle nejnovější informace ze společnosti Microosft Česká a Slovenská republika přijede Bill Gates do prahy 2. února 2005, zdrží se pouze na den a na Government Leaders Foru bude držet hlavní přednášku dne. Další body programu nejsou v tuto chvíli známy, podle všeho se o nich teprve jedná.

Zdroj: Microsoft

Diskuze (94) Další článek: Microsoft se blíží vydání tří nových produktů

Témata článku: Microsoft, Bill Gates, IT Osobnosti, Bill, President, Praha, Hlavní téma, Nejbohatší muž, Americký prezident, Seattle, Únor

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů