Back in Time Live London 2004

Jedinečný, neopakovatelný živý koncert legend počítačové hudby, kde hrají naštěstí pořád ještě živí: Rob Hubbard, autor hudby k takovým herním legendám jako je např. Auf Wiedersehen Monty, Commando, Spellbound, Samantha Fox Strip Poker, Warhawk, Zoolook, International Karate, One Man and His Droid, Sanxion a Sigma Seven.
 
Dále bude přítomen Benn Daglish, autor skladeb k titulům 720 Degrees, Bombo, Defenders of the Earth, Deflektor, Firelord, Pac-Mania, Flintstones, Gauntlet I-II, Hades Nebula, Krakout, Last Ninja, Olli and Lissa, Terramex a pochopitelně mnoha dalších. Kromě těchto osobností se akce zůčastní i další neméně slavné hudební legendy počítačových her (např. David Whittaker) (toho tušímže ke hraní naživo nepřinutili :) ). Prostě událost, na kterou se slétají vybraní šťastlivci z celé planety a kterou doposud žádný Čech neměl možnost shlédnout na vlastní oči.
 
Datum konání 11. září bylo vybráno, aby tomuto dni vylepšilo reputaci (psal to v tomto smyslu organizátor Chris Abbott) :)
Tedy v tento den se budou největší počítačové hudební legendy snažit pozitivně zapůsobit na přítomné a vyvolat patřičný domino efekt.
K tomu byla vybrána neméně důstojná Jerwood Hall, kde sídlí Londýnský symfonický orchestr (http://www.lso.co.uk).
 
Protože letošní rok nebyla v Česku žádná mimořádná akce pro příznivce starých počítačů, rozhodli jsme se jako náplast a náhražku nabídnout tuto (i pro Angličany jinak monstrózní) akci. Jelikož se ceny levných letenek s blížícím termínem den ode dne zvyšují, doporučujeme zakoupit letenky v předstihu (nejlépe ještě tento měsíc). Pokud vás akce zaujala a chtěli byste se jí zúčastnit, můžete kontaktovat pana Milana Kleibla (BIT2004@email.cz), který se akce účastní a rád pomůže dalším zájemcům s organizací.

Diskuze (5) Další článek: Soubory: Wallpaper Sequencer – rozhýbejte svoji plochu

Témata článku: Bomb, Tim, Pac Man, Domino, Last, Back, Orchestra, Legenda, Samantha, Karate, Karat, Hádes, Fox, Mana, Monty, Hall, Ninja, Seven, Abbott, Flint, Sigma, Strip


Určitě si přečtěte

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 243

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

** Nvidia uvedla nové desktopové grafické karty GeForce RTX 3000 ** Jedná se o modely GeForce RTX 3070, 3080 a 3090 ** K výrobě se používá 8nm technologii od Samsungu

Karel Javůrek | 67

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 125


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně