Audiotéka slaví – jen dnes jsou všechny audioknihy za 149 Kč

Názory k článku

dolph1888  |  04. 10. 2016 11:19  |  Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Jako dítě jsem výjimečně snesl pouze audio knihu (pěkný hlas známého herce) s pohádkami nebo z "dráťáku" u tety, kde se na kanapi krásně usínalo (vepřová pečínka byla v troubě), přes dvířka prosvítal oheň, který nádherně praskal.
> Jinak by měli dětem číst rodiče, kdekoliv venku slyším hrozně dětí s vadami mluvy, šišlají, nemají ř, žádná slovní zásoba, žádné vychování (pozdrav, ohleduplnost), vše si vynucují řevem a rodiče jen koukají, nejsou schopni zasáhnout nebo mají pomýlenou ideologii, že dítě se vychová samo, ano, jako klacek nebo dříví v lese.
> Zbytek by kromě slepců (špatný zrak) měl číst, číst proto, že tak lze přizpůsobit tempo, zapojit myšlenkové procesy, představivost. Při čtení knihy, vidí každý přesné nuance děje jinak, což je hlavní nedostatek filmu či zpracování díla "někým". Ten "někdo" má nějakou představu a tím nenávratně ovlivní ostatní, kteří již nemají právo volby.
> Zda elektronicky či v tištěné podobě je mi jedno. Sám už čtečku používám také (především pracovně), ale přiznám se, že ke krbu si vždy beru tištěnou verzi.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky