ATI Catalyst 7.6 ke stažení

ATI uvedlo novou verzi svých ovladačů pro grafické karty. Zlepšení výkonu až o 16 procent čekejte u grafické karty Radeon HD2900 XT v CrossFire zapojení, a to například ve hrách Half-Life 2: Episode 1 a Dark Messiah Might and Magic při zapnutém HDR.

Opravena byla spousta chyb, které se vyskytují u většiny grafických karet, i těch integrovaných. Nejvíce chyb, které se týkaly CrossFire a přehrávání DVD a HD-DVD, bylo opraveno v ovladačích pro Windows Vista. Velké množství dalších oprav pro Windows Vista je plánováno v dalších verzích Catalyst 7.7 a 7.8. Ani uživatelé Linuxu nezůstali na ocet, protože nové ovladače pro Linux podporují nově i Red Hat Enterprise Linux a rovněž opravují pár chyb. Stahovat můžete na oficiálních stránkách ATI.

Zdroj: AMD

Diskuze (8) Další článek: Současný trojský kůň a jeho tvorba

Témata článku: Linux, Half Life 2, ATI, Stažení, Catalyst, Half Life, Life, Magic, Ovladač grafické karty AMD, Might and Magic, Spousta chyb, Stáž, Dark, Crossfire


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu