Apple připravuje novou webovou aplikaci Photos, vyzkoušet ji můžete už teď

Apple připravuje novou webovou aplikaci Photos, vyzkoušet ji můžete už teď

V rámci webových nástrojů iCloud nabízí Apple přístup k e-mailové schránce, kalendáři, kompletnímu balíku iWork i fotografiím uloženým v cloudu Applu. A právě posledně jmenovanou aplikaci nyní hodlá Apple kompletně přepracovat.

Stále sice bude sloužit pouze pro prohlížení fotografií a editační schopnosti budou chybět, ale použitelnost se značně zvýší. Apple totiž rozhraní vylepší o boční panel, který bude sloužit pro výběr jednotlivých galerií, složek a alb. Samotný prohlížeč potom navíc dostane i spodní panel pro rychlé procházení mezi snímky. Až doposud bylo nutné listovat pouze mezi předchozím a následujícím snímkem. Nová aplikace tak bude mnohem blíž tomu, co nabízí Photos v macOS Sierra.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Nahoře původní webová aplikace Photos, dole nová verze dostupná na testovacím webu

Pokud si chcete novou webovou aplikaci prohlédnout, zamiřte na adresu beta.icloud.com. Zde stačí vybrat Photos a ocitnete se rovnou v novém rozhraní, které zatím nese název Photos2.

Diskuze (33) Další článek: Panasonic jako první vyvinul nový typ IPS displeje s neuvěřitelně vysokým kontrastem 1 000 000:1

Témata článku: Apple, Web, macOS (OS X), iCloud, Původní web, iWork, Kompletní balík, Photos, Sierra, Webový nástroj, Nová aplikace, Boční panel, Webová aplikace

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší