Apache 2.0 je oficiálně k dispozici

V pátek Apache Software Foundation zveřejnila k ostrému veřejnému nasazení novou verzi 2.0 webového serveru Apache. Verze 2.0.35 byla označena jako finální verze a je doporučen přechod na tuto verzi z dřívější verze 1.3. Nová verze je rychlejší a lépe běží na strojích s neunixovými systémy, tedy Windows, BeOS či OS/2. Má integrovanou podporu pro zabezpečenou komunikaci, podporu multithreadingu, podporu IPv6 a vylepšené filtrování. Další novinky jsou k dispozici na webu.
Váš názor Další článek: Intel Application Accelerator 2.1

Témata článku: Software, Windows, Ostrá verze, DIS, APAC, Apache25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

25 filmů, které musíte vidět, dokud jste ještě na světě. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme 25 jedinečných filmů napříč žánry a historií. Nabídnou to nejzajímavější ze světové i české filmové tvorby. Je to základní výběr, který byste podle nás měli vidět, pokud chcete mít přehled o kinematografii.

Vojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět
Komunitní encyklopedie – Komunita kolem Wikipedie a platformy Wikimedia (rozhovor)

Komunitní encyklopedie – Komunita kolem Wikipedie a platformy Wikimedia (rozhovor)

Největší internetová encyklopedie Wikipedie má silné zastoupení také u nás. Co se týče poměru vytvořených hesel a jejich tvůrců, patříme ke špičce Evropy. Jak do ní můžete přispívat i vy?

Jan Spěšný
Cetin v síti VDSL zrychlí upload na dvojnásobek
Lukáš Václavík
VDSLCETINPřipojení k internetu