AOC má monitor mířící na dámské stoly, je posázen krystaly Swarowski

Nový monitor od AOC chce zaujmout nejen parametry, ale také vzhledem. K velmi tenkému rámečku kolem zobrazovacího panelu totiž výrobce přidal také netradiční doplněk – osázení krystaly. Ty najdeme na zadním krytu a monitor by tak neměl stát u stěny; hodit se bude třeba od otevřených kanceláří, kde bude tato vychytávka vidět.

Klepněte pro větší obrázek
AOC zvolilo kombinaci barvy rose gold a bílého zadního krytu osázeného krystaly

Monitor nabízí úhlopříčku 27 palců, panel typu IPS a tradiční pracovní rozlišení 2 560 × 1 440. Pracuje s odezvou šedá-šedá 5 ms, udávaným kontrastem 1000:1 a jasem 350 cd/m2. Podle výrobce panel pokrývá 100 % standardního barevného gamutu sRGB.

Mezi grafickými vstupy najdeme DisplayPort, dvojici HDMI a jeden D-Sub. Nechybí ani sluchátkový výstup v podobě 3,5mm audio konektoru. Maximální příkon monitoru je 45 W a v režimu stand-by udává AOC hodnotu 0,5 W.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Monitor bude dostupné také v běžné černé barvě se stříbrným stojanem

Monitor je dostupný v barvě rose gold za cenu 499 dolarů, což s daní po přepočtu činí asi 14 900 korun. Pokud oželíte krystaly, můžete si pořídit černou variantu bez tohoto doplňku s cenou o sto dolarů nižší.

Mohlo by vás zajímat:

Diskuze (6) | Jak spolehlivé jsou pevné disky? Pokazí se každý padesátý kus, nejlepší je Hitachi

Témata článku: Hardware, AOC, Monitory, Maximální příkon, Sto, Zahnutý monitor, Zadní kryt, Zobrazovací panel, Rychlý panel, Krystal, Vychytávka, Rose Gold, Audio konektor, Rose, Grafický vstup

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší