Bezpečné používání

Přečtěte si o tématu Bezpečné používání. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Bezpečné používání, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Bezpečné používání.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Jak chránit děti před temnou stránkou internetu

Jak chránit děti před temnou stránkou internetu

Internet je plný zajímavých informací a zábavy, má ale i své stinné stránky. Poradíme vám, jak ochránit svoje děti před nebezpečím internetového světa.

Martin Reichman | 20

Česká spořitelna pod útokem, e-mailové zbraně sílí

Česká spořitelna pod útokem, e-mailové zbraně sílí

Phishing a nově i pharming využívají útočníci na internetové bankovnictví České spořitelny. Dávejte pozor na své peníze.

David Polesný | 145

Fotbalový červ ochromuje Evropu

Fotbalový červ ochromuje Evropu

Nová varianta červa Sober se lavinovitě šíří zejména v Evropě díky využití lidské psychologie. Namísto milostného dopisu nebo erotických obrázků slibuje lístky na utkání fotbalového mistrovství světa. Díky anglické a německé verzi textu představuje vyšší riziko i pro české uživatele.

Otakar Schön | 7

Banky přes Internet III. – NetBanka

Banky přes Internet III. – NetBanka

V dnešní třetí částí naší výpravy za bankami, u nichž můžeme ovládat svůj účet pomocí počítače přepojeného k Internetu, se vypravíme do Živnostenské banky, která v rámci svých služeb provozuje mimo jiné také službu NetBanka. O co že se jedná? Na to se za chvíli podíváme…

Michal Malich | 5


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize