Barry

Přečtěte si o tématu Barry. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Barry, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Barry.
HBO s hackery vyjednávat nebude. Ti mezitím zveřejnili další materiál | https://www.facebook.com/pg/GameOfThrones/photos/?ref=page_internal

HBO s hackery vyjednávat nebude. Ti mezitím zveřejnili další materiál

Markéta Mikešová|39

Únik datHackingHudba, filmy, seriály
Jak jsme se prolamovali do Wi-Fi sítě

Jak jsme se prolamovali do Wi-Fi sítě

Barry Ardolf dlouhé měsíce týral sousedy, prolomil totiž jejich heslo do domácí Wi-Fi sítě. U nás by to ale měl také docela snadné. Jak získat přístup do cizí sítě během pár minut.

Jakub Čížek|91

O variantách Windows Vista je rozhodnuto, bude jich šest

O variantách Windows Vista je rozhodnuto, bude jich šest

Microsoft zveřejnil již definitivní a oficiální seznam verzí Windows Vista, které hodlá prodávat. Každá verze je zaměřena na jiný typ zákazníka a tak najdeme v seznamu jak varianty pro nenáročné uživatele s "horšími" počítači, tak ultimátní verzi se všemi funkcemi.

Jan Šindelář|163

Windows Eiger - Microsoft se vrací zpátky v čase

Windows Eiger - Microsoft se vrací zpátky v čase

Microsoft chce firmám nabídnout alternativu k upgradu osobních počítačů, jejichž výkon nestačí na práci ve Windows XP. Řešením má být speciální verze Windows, která bude většinu funkcí využívat prostřednictvím serveru. Cílem aktivit Microsoftu je zvýšit bezpečnost a usnadnit správu firemních sítí. A každému by mělo stačit 64 MB RAM.

Otakar Schön|48

Život zpoza čísel V: Domněnka

Život zpoza čísel V: Domněnka

O trampotách strýčka Feynmana, o Goldbachově hypotéze a o nepřekonatelné vášni některých lidí k matematice. O jedné porážce a jednom vítězství.

Hynek Hanke|44