Automatické odpojení

Přečtěte si o tématu Automatické odpojení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Automatické odpojení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Automatické odpojení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
TrustPort Phoenix Rebel: vše pod kontrolou

TrustPort Phoenix Rebel: vše pod kontrolou

Programů, které slouží k ochraně před viry a útokem z internetu, jistě hbitě vyjmenujete několik. Myslím ale, že na bezpečnostní řešení, o kterém bude řeč v tomto článku, si vzpomene jen málo z vás. Je to škoda, neboť kromě antiviru a firewallu obsahuje několik dalších zajímavých aplikací souvisejících s bezpečností.

Jan Polzer | 4

Ke stažení: Regino - vyladění PC snadno a rychle

Ke stažení: Regino - vyladění PC snadno a rychle

Hlavním lákadlem dnešního vydání je výborný slovenský ladící program Regino! Dále si stáhněte bezplatný antivirus, nové ICQ v češtině, utilitu k procesoru, zálohovač DVD a dvě nové verze klientů pro sdílení souborů.

František Janouch | 5

Umíme to s Delphi: 96. díl – databáze Interbase: komponenta IBDatabase

Umíme to s Delphi: 96. díl – databáze Interbase: komponenta IBDatabase

Komponenta IBDatabase je jedním z nejdůležitějších stavebních prvků aplikace, po níž požadujeme spolupráci s databází Interbase. Tato komponenta reprezentuje spojení s fyzickou Interbase databází (s databázovým serverem) a zapouzdřuje databázi jako celek. V závěru článku společně vytvoříme aplikaci, která vypíše seznam tabulek databáze a přehled jejich položek (sloupců).

Václav Kadlec | 1

Computer 23/01

Computer 23/01

Školská problematika je dnes velmi aktuálním tématem. Ať již jste učitel či student, přečtěte si, zda se vám multimédia budou hodit, či nikoli.

Computer

Jeden a půl proxy serveru

Jeden a půl proxy serveru

Česká škola má ve sféře informačních technologií opravdu dobrý zvuk po celém světě. Dvojnásobně toto tvrzení platí v oblasti tzv. proxy serverů, kde české produkty patří mezi světovou špičku. Zájem o produkt WinProxy přiměl autory k tomu, aby po delší době uvedli jeho další pokračování – tentokrát s označením 1.5.

časopis Connect! | 12

WebCopier 2.1: Kopírka na Internet

WebCopier 2.1: Kopírka na Internet

Chtěli byste si stáhnout nějaký web k off-line prohlížení? K tomuto účelu již byla vyvinuta celá řada programů, dnes vám představíme program WebCopier 2.1, za který nemusíte zaplatit ani haléř - jeho autor ho totiž dává k dispozici jako freeware.

Karel Kilián | 6

Víte, kolik zaplatíte Telecomu za surfování?

Víte, kolik zaplatíte Telecomu za surfování?

Brouzdáte? ... a kolik provoláte? Vy nevíte??? Tak to se nedoplatíte!!! Takový je slogan českého programu Connection Meter, který vytvořilo pro uživatele Internetu připojující se komutovanou linkou E+P Studio.

Karel Kilián | 10

Automatické odpojení uživatele na LAN

Automatické odpojení uživatele na LAN

Pokud potřebujete automaticky odpojovat i uživatele, kteří delší dobu nevyvíjejí aktivitu na síti, nastavte si tento parametr.

Tomáš Holčík | 1

PGP 6.02: přehled novinek

PGP 6.02: přehled novinek

V Evropě se konečně objevila nová verze PGP. Ve skutečnosti byla dostupná její ilegálně vyvezená kopie, nicméně mnoho uživatelů přivítá, že je konečně k dispozici legálně vytvořená verze 6.02, která obsahuje navíc utilitu PGP disk a podporuje RSA klíče.

Tomáš Rektor | 2Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fotolabů

Oklamali jsme rozpoznání obličeje

13 tipů pro rychlejší Wi-Fi

Test NVMe SSD 500 GB