Amor

Přečtěte si o tématu Amor. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Amor, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Amor.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Adam Hrubý: Neobvyklý designér

Adam Hrubý: Neobvyklý designér

Designér Adam Hrubý je neobvyklý. Místo poslušného přepínání mezi dnem a nocí pospává v tříhodinových intervalech a sleduje životní cyklus webových memů. TAG rozhovor.

Jan Boček | 23

Antivirové kukátko: eTrust Antivirus

Antivirové kukátko: eTrust Antivirus

Antivirové řešení eTrust od Computer Associates je pro nás zajímavé proto, že jej Microsoft nabízí prostřednictvím svých partnerů jako doplněk OEM verze Windows XP. I když se ale říká, že se darovaným koňům nemá dívat na zuby, my jsme to v případě eTrust Antiviru udělali.

Otakar Schön | 25

Nedostatek lásky může za počítačové viry

Nedostatek lásky může za počítačové viry

Stoupající počty počítačových virů jsou zdrojem stále větších obav uživatelů o bezpečnost jejich dat. Podle ředitele britské antivirové společnosti Sophos jsou autoři počítačových virů muži posedlí počítači a ... neúspěšní u opačného pohlaví. Pozor na ně.

Otakar Schön | 41

U2 sledovalo on-line 5 milionů fanoušků

U2 sledovalo on-line 5 milionů fanoušků

Tiscali, U2.com a RealNetworks dnes oznámily, že živý internetový přenos koncertu skupiny U2 sledovalo 5 milionů fanoušků po celém světě

tisková zpráva


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači