Alder

Přečtěte si o tématu Alder. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Alder, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Alder.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Velký srovnávací test 24 grafických karet

Velký srovnávací test 24 grafických karet

Uplynulo tři čtvrtě roku od posledního testu grafických karet a situace se zcela změnila. Už nevládne Radeon 9800 XT, ale GeForce 6800 Ultra a Radeon X800 XT a střední třídu tvoří GeForce 6600 a Radeon X700. Nové čipy a zavedení sběrnice PCIe dělají srovnání grafických karet nanejvýš zajímavým.

Computer | 111

Test šesti karet: vyberte si grafiku pro PCI Express

Test šesti karet: vyberte si grafiku pro PCI Express

Hodláte si ještě před Vánocemi udělat radost a koupit novou základní desku vybavenou samozřejmě slotem PCI Express ×16? Chcete si na na novém počítači slušně zahrát všechny nové hry? Nemáte zrovna 15 tisíc na Radeona X800 XT? Pokud jste odpověděli třikrát ano, pak vám se správným výběrem 3D akcelerátoru pomůže náš srovnávací test.

Mirek Jahoda | 33

Kdy a jaké budou nové čipsety Intelu Alderwood a Grantsdale

Kdy a jaké budou nové čipsety Intelu Alderwood a Grantsdale

Každým dnem se blíží svět pamětí DDR-II SDRAM, sběrnic PCI Express a procesorů Prescott a Tejas. Jaké čipové sady Intel připravuje a jaké tedy budou základní desky a počítače?

Patrik Veselík | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk