AC Typ

Přečtěte si o tématu AC Typ. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem AC Typ, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu AC Typ.
Test: dvanáct notebooků do 35 000 Kč

Test: dvanáct notebooků do 35 000 Kč

Notebook rozhodně není díky své ceně spotřební zboží, a proto by se jeho výběru měla věnovat patřičná pozornost. V aktuálním testu vám přinášíme ucelený průřez trhem notebooků. Oslovení výrobci a distributoři si sami vybrali dle jejich mínění nejvhodnější model, který je reprezentoval v našem testu, jenž byl omezen pouze cenou 35 000 Kč.

Computer, |60

Displeje jako ze Star Treku

Displeje jako ze Star Treku

O dotykových displejích, které lze ovládat více prsty, už jste možná slyšeli. Zájem o tento způsob ovládání se zcela určitě zvýší po příchodu nového Apple iPhone. K čemu všemu se dá něco podobného využít?

Adam Vágner|24

Umíme to s Delphi: 105. díl – pod povrch komponenty ActionList

Umíme to s Delphi: 105. díl – pod povrch komponenty ActionList

Dnešní článek je zaměřen na podrobnější popis komponenty ActionList, která slouží k šikovné a elegantní správě uživatelských požadavků a akcí. Vysvětlíme si, jakým způsobem můžeme jednotlivé akce ošetřovat, jak se k ošetřování akcí staví samotné Delphi a jaké máme možnosti týkající se předdefinovaných akcí.

Václav Kadlec

Vylepšete si Mozillu

Vylepšete si Mozillu

Tak jako třeba pro Internet Explorer existují nástroje na úpravu jeho nastavení, můžete přimět i Mozillu k lepšímu výkonu, není to nic složitého, stačí upravit pár nastavení v textovém souboru s preferencemi.

Tomáš Holčík|28


Aktuální číslo časopisu Computer

Vyrobte si elektřinu sami

Megatest 16 procesorů

Test kamer do auta