» Poradna » Počítačové sítě

Hledání osob podle fotky

Dobrý den. Zajímalo by mě zda existuje software či webová aplikace která dokáže na základě fotky s obličejem člověka najít na internetu další se stejnou osobou. Děkuji

Odpovědi na otázku

To se neptejte nas, ale zkuste to v FBI, Scotland Yardu a na podobnych specializovanych pracovistich.
Verejne nic pouzitelneho samozrejme neexistuje.

ahoj

ahoj neni odpoved

Vůbec nic takového neexistuje..... Co třeba google obrázky ?

proč by se nás neměl ptát možná někdo v FBI pracuje.vaše jméno je podobný slovu myslel vy ale nemyslíte

Ano, existuje taky software. Vola sa to policia.

To neni software, to je hardware... Presneji asi bioware.

Diky za spresnenie. Nedavno mi nejaky bioware dal pokutu.

něco musi ekyistovat

hadware vše co můžeme uchopit rukama software programi a aplikace . opakuj školu

nejaky odkaz? :)

Tapety na mobil zdarmazdehttp://mobil-wallpaper.eu/

No, zkus My heritage. Na základě biometrických údajů z fotky, ale i skupinové fotky vytvoří sestavu lidí, kteří se podobají těm na fotce...
Služba už bohužel vyžaduje registraci.
No a dej vědět, jak jsi byl spokojen.

Taky jsem hledal nějaké stránky které by vyhledavaly osoby podle fotek a narazil jsem na tuto diskuzi ktera mě zavedla na myheritage.cz a řeknu vám celkem mě to zaujalo. Je to stránka kde můžete vytvářet rodokmeny.

myheritage.cz jsem zkusil, ale nic takového tam nejde.

Existuje, musí, viděl jsem to totiž v TV. Nějaký maňas se v kasínu podíval do kamery, hrdina v operační místnosti ho označil čtverečkem, pécéčko deset sekund chroustalo, ve vedlejším okénku proběhl asi milion ksichtů a pak vypadly veškeré údaje, které o tom chlapíkovi mělo FBI, CIA, BIS a čtyřlístek, včetně třiceti pěti falešných jmen, stavu bankovního konta, délky přirození a aktuálního místa pobytu s přesností na dva metry, získaných z jeho telefonu s GPS.
Přece by nám v TV nelhali, ne?

chceš bejt vtipnej......to ti chválím, srandy není nikdy dost ....., ale v tomto případě to není úplně na místě.
Programy, které umí srovnávat a vyhodnocovat fotografie, videonahrávky...... a hledat konkrétní osoby podle obličeje samozřejmě existují. Jen je otázka, kde to sehnat. O žádné "komerční" verzi jsem zatím také neslyšel.
Ale třeba někdo o něčem ví.

Nejsem si jist ale pokatť by něco takového bylo veřejné nomhlo by se to použít k zneužití osobních ůdajú????? Už jen vyhledání osob lídí podle fotek by je mohlo poškodit protože na těch fotkách je nějaké pozadí tkž by si věděl kde se vyskytujou....Hledal jsem dva roky a kromě Software policie ČR republiky si myslím že nic neexistuje.Pokať by jsi našel dobreho programátora tk ti to může naprogramovat....

Tak to je super, já si jdu dát ještě

délka přirození s přesností na dva metry.. :D :D

v MAC OS X Leopard je soucasti baliku iLife aplikace iPhoto, ktera dokaze tridit tvou fotogalerii podle osob. Na jedny fotce oznacis osobu a ono ti to projede fotky a najde dalsi fotky s tou osobou. Celkem to funguje, presnost se zvysuje s tim jak potvrzujes spravne najity fotky. Jen dodam, ze je to soucasti systemu, cili v cene :).

Podobne to funguje aj v Picasse ked das na fotkach poznacit osoby- program ti ponukne fotky, o ktorych si mysli, ze je tam ten isty clovek

juu tak az neco najdes tak dej vedet to by se mi taky siklo:D

prosim je nejaka webova stranka kde bych mohla podle fotky najit osobu dekuji prokopova

Dobrý den neznáte nějakou stránku nebo software na vyhledávání podle obličeje dotyčného děkuji.

DOBRY DEN..MAM DOTAZ....MAM FOTKU DOTYCNE OSOBY...ALE NEVIM JMENO..A VUBEC NIC..DA SE NAJIT PODLE FOTKY O KOHO SE JEDNA A JAK..TO UDELAT..DEKUJI....TREBA PRO NEKOHO HLOUPA OTAZKA ALE PRO ME DULEZITA VEC.

Ahoj,taky hledám něco podobného. Mám tři videa s jedním člověkem,ale nevím jak se jmenuje ani adresu či telefon. Za každou radu na mail budu ráda;)

Jasně, že existuje potřebuješ jen trochu myslet když jsem měl podobný problém stáhl jsem si program, který umí najít na internetu fotky a stáhnout je. Nemůžu si teď vspomenout jak se jmenuje (něco jako total image či podobně), ale těch programů je fakt dost co tohle umí. Samotnému programu zadáš, že chceš stáhnout obličeje (nejlépe anglické výrazy s českými dohromady) pak si spustíš na počítači program Picasa od Google jako první mu dáš svoji fotografii pojmenuješ ji jak-koliv a čekáš.... Dej tomu tak 2 až 5 dnů něž fotky porovná (zaléží na rychlosti tvého počítče) (stahování jde fofrem během 3 hodin jsem měj na disku přes 100 000 fotek). Taky bys měl mít hodně místa na disku protože těch fotek budou statisíce až milióny (cca 300 GB by mohlo stačit). To je vše.... sťastné hledání... PS: a přiště při jakémkoliv problému myslete! Myšlení je stále ještě zadarmo

ahoj

Mam foto a potřebuji zjistit adresu a jméno dekuji

Hledam něco podobneho jako vy. Našel jsem akorat toto. Mě to moc nepomohlo snad budete mít více štěstí.http://www.justit.cz/wordpress/2011/06/17/goog... http://www.bradbury.cz/wordpress/2010/12/02/kde-... http://tineye.com/

ahoj. chtěl bych se zeptat...potkal jsem v letadle dívku..ted myslím že jí miluju ale nevím jak jí najít protože znám jenom její křestní jméno.. myslíte že někde zjistím seznam cestujích?

Zkus to třeba ve vyhledávání na Facebooku, třeba tam má účet a jestli tam má profilový obrázek s fotkou, tak ji třeba najdeš

Jinak nevím, jestli je někde na netu seznam cestujících.

mám úplně ten stejný problém, ale s klukem

Našel jsi? :)

Dobrý den, jeden pán (kluk) mě otravuje na facebooku a říká, že je mladej. Ale všude má jen jednu a tu samou fotku. Divně píše a já mám podezdření, že není tím kým za koho se vydává. Dala by se z účtu na facebooku zjistit IP adresa? Nebo podle fotky jak vypadá nebo jak se jmenuje skutečný člověk, který je na ní vyfocen? Děkuji

určitě to nějak pude mám za to že na google store byla nějaká apka která ti zjistila polohu přátel

Existuje Ruska app pro hledani lidi podle fitografie ;)

Spis zkuste hledat klicova slova v angličtině...ja nedávno byla na jedné stránce která se jmenuje www.PeekYou.com která by mela vyhledávat lidi, lokace podle jmena, mobilního čísla a pod. Nevím jen co sem se tam docetla...nechce to po vás registraci nic....

Na úvodní stránce vyhledavače Google je v pravém horním rohu je nabídka "Obrázky". Na to klikněte, objeví se pole, do kterého vložíte foto. Během několika vteřin se objeví fotografie, které jsou totožné/podobné. Po pravé straně zpravidla bývá doprovodný text, o koho se jedná.

Zadne pole se mi tam neobjevilo...

Hledam americkeho vojaka jak mam vlozit foto

Mám taky podobný problém. Píše si se mnou jedna slečna a mám tak trochu pocit, že mě může tahat za nos. Tak bych rád zjistil, zda se její fotka/y nevyskytují i na jiných profilech. Prostě zjistit, zda fotka, co tam má neobjevila na jiném profilu na FB, twitru, instagramu atd... Zkoušel jsem google vyhledávání dle obrázku. ten dříve fungoval dobře, ale teď to nenajde ani ten zdrojový obrázek a to se jedná o blbé lidi.cz A to používám hledání podle url, tak přes nahrání fotky. Někdo si tu dělá srandu, at zkusíme FBI atd... Já nechci zjistit jméno, adresu a výpis z trestního rejstříku, pouze zjistit, zda má jen jediný profil, jak tvrdí.

Dobrý den chci se zeptat je si jste našel nějakou stránku kde s te našel tu osobu mě před rokem jedna slečna a už mi neodepisuje a chci si zjistit jaké má příjmení ale vím jaké má jméno a kde bydlí a kde studovala a jaký obor ale email si smazala a nevím jak se s ní spojit.

Tak já našla.... Appka Photo Sherlock.... Velmi jednoduché... Našla jsem, co jsem potřebovala

Dobrý večer, měla jsem případ, s někým jsem se seznámila a i si s ním psala. Bylo mi divné, že zrovna ta dotyčná osoba by mě chtěla a taky vůbec nevypadala (nebo spíš nevypadal😆(já vím není se tomu dobré smát a ani já se tomu nesměju)), že je z Česka. Po skoro měsíci na to přišla mamka a zakázala mi si s ním psát. Za dva dny jsem hledala něco co by našlo člověk podle fotografie nebo aspoň podobného. Hledala jsem hledala a našla. Pomohla mi aplikace Photo Scherlock. Nemusí se platit a je i docela dobrá. Vyhledá fotografie, které někdo zveřejnil nebo aspoň tak si to myslím. Nezkoušela jsem to nějak moc, ale pomohlo mi to. Fotku, kterou jsem tam dala tak ta apka jí vyhledala. A řeknu vám byl to někdo úplně jiný než zakoho se vydával. Tak doufám, že vám tato aplikace taky pomůže, jako mě.

Všechno jde , když najdeš tu správnou apku