reklama

ZyXEL připravil na rok 2006 novou sérii certifikačních školení ZyCAMP

Praha, 14. prosince 2005 – Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení připravuje v novém roce 2006 další sérii certifikačních školení, která budou součástí partnerského programu ZySTAR. Všechna certifikační školení se započítávají do podmínek ve výhodném partnerství ZySTAR.

V příštím roce budou školení probíhat každý měsíc s výjimkou prázdninových měsíců, a zaměří se především na následující oblasti:

 

-          Security

-          VoIP

-          xDSL

-          Wireless

 

První školení v novém roce pod názvem ZyCAMP Security Training proběhne ve středu 25. ledna 2006 v Brně a ve čtvrtek 26. ledna 2006 v Bratislavě. Lednové školení se zaměří na nově uvedenou řadu produktů, která byla představena odborné veřejnosti na podzimním veletrhu INVEX-DIGITEX 2005.

 

Všechna školení jsou organizována maximálně pro 12 osob, aby byla zajištěna co největší intenzita a kvalita výuky na dané téma. Posluchači pracují ve dvoučlenných týmech. Každý tým má k dispozici kompletní výbavu a v rámci praktických cvičení se učí konfigurace na konkrétních zařízeních v testovací síti. V rámci školení je k dispozici veškerá technika, kterou je možné ihned vyzkoušet.

 

Každý účastník završí školení testem, po jehož úspěšném složení obdrží certifikát "ZyXEL Certified Engineer". Tento certifikát je vydáván v rámci celosvětového vzdělávacího programu ZyXELu.

 

Cílem školení v rámci partnerského programu ZySTAR je podrobné seznámení posluchačů s konfigurací zařízení ZyXEL tak, aby byli schopni samostatně navrhovat a realizovat nasazení těchto produtků a poskytovat odbornou pomoc.

 

Kalendář všech školících akcí partnerského programu ZySTAR a bližší podrobnosti k jednotlivým tématům zájemci naleznou na webových stránkách http://www.zyxel.cz/zystar/skoleni.php, kde také naleznou on-line přihlášku a registraci.

  

O programu ZySTAR

 

Cílem programu ZySTAR je přispět k vytváření dlouhodobých partnerských vztahů s prodejci a podpora jejich motivace a spolupráce se značkou ZyXEL. Prodejci, kteří se podle každoročních objemů prodaného zboží, dosažených certifikátů a úrovně aktivní podpory prodeje produktů ZyXEL dělí na tři skupiny – Diamantové, Zlaté a Stříbrné partnery - mají prostřednictvím programu ZySTAR přístup k nejrůznějším benefitům.

 

Program ZySTAR nabízí partnerům možnost získávat a prohlubovat si znalosti produktů a řešení společnosti ZyXEL prostřednictvím nabízených školení, certifikačních programů, konzultací, technické či marketingové podpory a pravidelného newsletteru o technických a produktových novinkách. Nejlepší partneři obdrží zajímavé komerční výhody a maximální podporu při realizaci důležitých projektů.

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, červenec 2004). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, Contactel, GTS, Nextra, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Témata článku: Internet, Zyxel, Newsletter, Telefonica

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama