reklama

ZyXEL přichází s multifunkčním přístupovým bodem G-570S 802.11g za super cenu

Praha, 15. ledna 2005 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení představuje ZyXEL G-570S – multifunkční bezdrátový přístupový bod navržený pro domácnosti a menší firmy.

Přístupový bod ZyXEL G-570S je vybaven podporou módů Bridge, Repeater a Wireless Client. Zařízení navíc využívá exkluzivní bezdrátovou akceleraci Super G a funkci OTIST (One-touch Inteligent Security Technology). Díky flexibilitě využití, vysoké bezpečnosti a snadné ovladatelnosti je ZyXEL G-570S ideálním řešením pro dnešní domácnosti a aplikace kancelářských sítí.

 

ZyXEL G-570S zdvojnásobuje rychlost bezdrátového přenosu dat prostřednictvím technologie Wireless Super G 802.11g. Technologie zvýší přenos dat mezi G-570S, bezdrátovým přístupovým bodem a klientem až na maximální rychlost 108 Mbps. Odjímatelná anténa a nastavitelný přenosový výkon vytvářejí výborné předpoklady pro nejrůznější aplikační scénáře v domácnosti a v malé kanceláři. Svou bohatou výbavou funkcí a vlastností je ZyXEL G-570S ideální volbu pro ty, kteří očekávají výborný poměr dobré ceny a výkonu.

 

Hlavní důraz u ZyXEL G-570S je kladen především na bezpečnost. Právě podpora bezpečnostních standardů WPA/WPA2/WPA2-PSK, 802.1x a 152-bitové šifrovací WEP technologie, zajistí bezproblémovou součinnost zařízení s garancí nejvyšší úrovně zabezpečení datového přenosu.


Díky unikátní technologii OTIST (One-touch Inteligent Security Technology) je bezpečnostní mechanismus ZyXEL G-570S nejenom robustní, ale navíc maximálně jednoduchý. OTIST umožňuje automatické nastavení zabezpečené komunikace mezi G-570S a bezdrátovými klienty s podporou OTIST. Po automatizovaném sestavení spojení je bezdrátový provoz důkladně chráněn před hackery nebo neautorizovanými uživateli.


Nastavení ZyXEL G-570S probíhá bez potíží. Vícejazyčný průvodce provede začínajícího uživatele rychle a jednoduše instalací a konfigurační procedurou. Intuitivní uživatelské rozhraní jedinečně spolupracuje se všemi běžnými webovými prohlížeči v prostředí Linux nebo Windows. ZyXEL G-570S dokáže uspokojit nároky mobilních uživatelů, kteří požadují co nejstylovější víceúčelový a bezpečný bezdrátový produkt. Pro více informací navštivte http://www.zyxel.cz/

Témata článku: Internet, Zyxel, Repeater

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama