reklama

ZyXEL představuje nový N-kový Wi-Fi router za 480 Kč

Společnost ZyXEL představuje nový WiFi router NBG-416N pro domácí sítě. Největším benefitem produktu je vedle kvality, nadstandardní 3-leté záruky a plné lokalizace do češtiny, jeho bezkonkurenční cena, a to 480 Kč (doporučená maloobchodní cena včetně DPH).

Agresivní cena míří zejména do segmentu domácích uživatelů, kteří mnohdy volí produkt jen podle ceny bez ohledu na kvalitu výrobku či lokální podporu výrobce. Nyní již nemusí volit kompromis – ZyXEL NBG-416N nabízí A-kvalitu podpořenou 3-letou zárukou a skvělou cenou. Produkt je navíc kompletně lokalizovaný do českého jazyka.

Klepněte pro větší obrázek

Router NBG-416N umožňuje díky technologii 802.11n až trojnásobně rychlejší bezdrátový přenos dat než starší technologie 802.11g. Rychlost internetu, kopírování dat a přehrávání multimédií jsou tak mnohem rychlejší a stabilnější. Kromě toho získáte plnou kompatibilitu se sítěmi 802.11b/g.

Pro nejlepší možné přehrávání hudby a videa přes bezdrátové připojení je k dispozici technologie WMM QoS, která umožňuje dynamicky přidělovat prostředky všem účastníkům v síti, díky čemuž se nebude zpomalovat rychlost internetu v případě, když přes síť přehráváte například film.

Jako všechna síťová zařízení od ZyXELu, tak i router NBG-416N disponuje kvalitní technologií pro bezpečný provoz. Svojí síť můžete zabezpečit pomocí WEP, WPA a WPA2.

Nový Wi-Fi router NBG-416N od ZyXELu tak nabízí všem uživatelům moderní technologii za skvělou cenu.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Témata článku: Wi-Fi, Zyxel, Benefit

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama