ZyXEL představuje mobilní cloudovou aplikaci pro storage

ZyXEL dnes uvádí na trh novou mobilní funkci pro domácí uživatele. Nové multimediální servery řady ZyXEL NSA300 využívají mobilní aplikaci Polkast, která umožní uživatelům snadno se připojit ze svých tabletů a chytrých telefonů přímo k multimediálnímu serveru. Aplikace je postavená na vytvoření vlastního osobního cloudu, který zaručí bezpečný vzdálený přístup k multimediálním knihovnám. Uživatelé produktů ZyXEL si od teď mohou užívat multimediální obsah nejen doma, ale i na cestách.

Díky storagím ZyXEL mohou uživatelé svobodně ukládat a spouštět multimediální obsah jako např. digitální fotografie, domácí videa a HD audio a video soubory a sdílet je se svou rodinou nebo přáteli.

Klepněte pro větší obrázek

Na rozdíl od veřejných cloudů nemá osobní cloud ZyXEL žádný velikostní limit a nevyžaduje časově náročné uploadování a downloadování. Když jste připojeni ke stejné lokální síti, využije mobilní aplikace Polkast ke stažení souboru bezdrátovou WiFi síť. Nová funkce osobního cloudu je nyní zdarma k dispozici pro všechny uživatele multimediálních serverů NSA300 a můžete si ji stáhnout z app prodejen iTunes a Google Play. Video představující tuto mobilní aplikaci můžete shlédnout na http://youtu.be/m0r3l88omI8.

V dnešní době uživatelé očekávají, že zůstanou připojeni ke svým datům vždy a všude. To dokáže nový multimediální server NSA300 s širokou nabídkou funkcí a inovativní technologií osobního cloudu. NSA300 je ve své třídě nejlepší volbou, zvlášť když chcete přizpůsobit svůj životní styl modernímu digitálnímu věku.

Informace o modelech NSA a jejich funkcích naleznete na webových stránkách www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Témata článku: Zyxel

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?